Brentwood Double Rocker houpací lehátko

5 699,00 Kč 9 899,00 Kč (s DPH)
 • 140 cm
 • 27 kg
 • 9 cm
Produktové číslo: 10033311
Brentwood Double Rocker houpací lehátko
5 699,00 Kč 9 899,00 Kč (s DPH)
 • Poslední kusy na skladě - rychle objednejte! Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!
 • Dodací lhůta: 6 - 8 pracovních dní Dodací lhůta: 6 - 8 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Neobvyklá houpačka: v designu Duo Design s místem pro 2 osoby

 • Maximální komfort: relaxační houpání na ergonomicky tvarované ploše lehátka

 • S ochranou před sluncem: díky velké stínící stříšce

Popis produktu

Opřete se, zhluboka se nadechněte a užívejte si: Houpací lehátko Blumfeldt Brentwood Double Rocker promění zahradu nebo terasu na oázu relaxace. Elegantní design houpacího lehátka se dokonale začlení do každého exteriéru a zapůsobí svou jednoduchou elegancí. Pohodlné lehátko Double Rocker nabízí plochu na odpočinek z prodyšné síťoviny ComfortMesh, která je ideální v teplých slunečných dnech a obzvlášť jednoduše se čistí díky textilní struktuře s jednoduchou údržbou. V horkých letních dnech kromě toho poskytuje rozsáhlá stříška spolehlivou ochranu před sluncem. Díky ergonomickému tvaru a relaxačnímu houpavému pohybu přispívá každá chvíle na houpacím lehátku k regeneraci a díky designu Duo Design nabízí dostatek místa dvěma osobám.
Gumové chrániče důsledně chrání podlahu a způsobují jemný kývavý pohyb, zatímco gumové kryty na horní části rámu zajišťují pohodlné umístění rukou.

Dokonalá relaxace: s houpacím lehátkem Brentwood od společnosti Blumfeldt si můžete vychutnat nádherné momenty ve dvojici.

Vlastnosti

 • Maximální nosnost: 220 kg
 • Produktové číslo: 10033311

  Rozměry a technické podrobnosti

  • rozměry: cca 140 x 168 x 189 cm (Š x V x H)
  • rozměry lehací plochy: cca 126 x 188 cm (Š x H)
  • hmotnost: cca 27 kg

  Co bylo posláno

  • 1 x houpací lehátko
  • německý manuál (další jazyky: angličtina)

  Dodací podmínky

  Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!

  Dodací lhůta: 6 - 8 pracovních dní

  SET_ARTICLES_AVAILABLE_TEXT

  Brentwood, houpací lehátko, taška, tvar vlny, comfortmesh

  7 599,00 Kč (s DPH)
  Produktové číslo: 60002538
  Hodnocení zákazníků
  1 hodnocení

  K tomuto zboží ještě nikdo nenapsal recenzi.

  Názory zákazníků z jiných zemí
  Ověřená recenze 21/07/2019

  Wie haben uns die Doppelliege für unsere Dachterrasse gekauft um im Sommer etwas mehr Komfort genießen zu können.

  Positiv:

  - sehr schönes Design, ein echter Hingucker
  - leicht zu säubern
  - grundsätzlich ist der Aufbau alleine möglich
  - Die Länge ist auch für große Menschen absolut ausreichend. Mein Mann und ich sind 192 bzw. 182 cm groß und unsere Beine stehen nicht unangenehm über.

  Negativ:

  - Zwei Löcher waren verbohrt und man musste ordentlich hebeln um die Schraube befestigen zu können.
  - Zwei Querstangen waren so auf Spannung geplant, dass man vollen Körpereinsatz brauchte um sie anbringen zu können.
  - Den Stoff der Liegefläche auf die wellenförmigen Längsstangen zu ziehen erwies sich als frickeliger als gedacht. Man konnte den Stoff nur millimeterweise aufziehen.
  - Die Liege musste bereits nach zwei Tagen einen Regenschauer durchstehen. Für den Stoff kein Problem, an den Schrauben und Stangen erkannte man aber sofort, wo unsauber lackiert wurde. Es setzte sich sofort Rost an. Für den Preis nicht annehmbar meiner Meinung nach.

  Neutral:

  - Es lässt sich bisher keine Abdeckplane für die Liege ermitteln. Alles handelsübliche passt nicht auf die gegebenen Maße. Finde ich ein bisschen schade, da sicher nicht jeder einen Unterstand hat, in dem er die Liege überwintern kann.
  - Bei der Lieferung war der Karton schon stellenweise zerrissen. Ich wäre mir nicht sicher, ob ich im Falle eines Umtausches diesen wieder verwenden hätte können.
  - Ich habe keine Maximalbelastung gefunden, aber ich gehe davon aus, dass 200 kg nicht überschritten werden dürfen.

  Grundsätzlich ist die Liege ein wirklich schönes und stabiles Gartenmöbel, das sogar mit den widrigen Windverhältnissen auf unserer Dachterrasse kein Problem hat. Sie schaukelt vielleicht mal mit bei starken Böen aber verrutscht nicht. Sie ist bequem und wirklich pflegeleicht. Punktabzug gibt es für den anwenderunfreundlichen Aufbau und die unsauber lackierten Metallteile.

  Dvojlehátko jsme koupili na naši střešní terasu, abychom si v létě mohli užít trochu více pohodlí. Pozitiva: - velmi pěkný design, opravdový poutač - snadné čištění - sestavíte si jej v podstatě sami - délka naprosto dostačující i pro vysoké lidi. Měříme s manželem 192, respektive 182 cm a nohy nám nepříjemně neodstávají. Negativa: - Byly vyvrtány dva otvory a vy jste museli pořádně vypáčit, abyste mohli šroub utáhnout. - Dvě příčky byly naplánovány tak těsně, že jste potřebovali plnou fyzickou námahu, abyste je mohli připevnit. - Natahování látky lehací plochy na zvlněné podélné tyče se ukázalo být nešikovnější, než se očekávalo. Látku jste mohli vytáhnout vždy jen o milimetr. - Lehátko muselo vydržet dešťovou přeháňku již po dvou dnech. Pro látku žádný problém, ale podle šroubů a tyčí jste okamžitě poznali, kde je lak nepořádný. Okamžitě to zrezivělo. Podle mého názoru nepřijatelné za cenu. Neutrální: - Dosud nebyl identifikován žádný krycí plachta na lehátko. Vše komerčně dostupné neodpovídá daným rozměrům. Myslím, že je to trochu škoda, jelikož ne každý má přístřešek, ve kterém by lehátko přezimoval. - Při dodání byla krabice již místy natržená. Nebyla bych si jistá, jestli bych ho mohla v případě výměny znovu použít. - Maximální zatížení jsem nenašel, ale předpokládám, že nesmí být překročeno 200 kg. Lehátko je v podstatě opravdu pěkný a stabilní kus zahradního nábytku, který nemá problém ani s nepříznivými větrnými podmínkami na naší střešní terase. Může se houpat silnými poryvy, ale neklouže. Je to pohodlné a opravdu nenáročné na péči. Za uživatelsky nepřívětivou strukturu a nečisté lakované kovové části se strhávají body.