3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží
Zahradní stoly Více číst

Vítejte v online obchodě Blumfeldt!

Váš domov, váš vesmír. Když dokonale propojíte interiér s exteriérem, vytvoříte místo, kde se budete cítit výjimečně, uvolněně a plní pozitivní energie. Blumfeldt vám pomůže. Zahrada, terasa nebo balkon se promění v oázu klidu, interiér se stane útulným a moderním.

Krb nebo ohniště už nemusí být výsadou prostorné zahrady, užijte si romantiku s ohněm na terase. Ohniště Blumfeldt lze také snadno přestavět na květináče. Slunce vám dobije baterky, ale když svítí příliš, není nad chládek! Naše pergola, přístřešek nebo altán vám to umožní. Designové květináče, zahradní dekorace a zahradní nábytek - to vše nabízí společnost Blumfeldt.

Společnost Blumfeldt se postará nejen o vaši zahradu, ale také o pohodlí vašeho domova. Tykáme si s designem a obohatíme váš interiér o jedinečné kousky, které jsou nadčasové. Židle, stoličky, stoly nebo obloukové lampy jsou prvky interiéru, které přitahují největší pozornost. Naší druhou tajnou zbraní je udržitelnost. Proto v naší nabídce najdete mnoho bambusových výrobků. Myslete s námi na budoucnost. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a mějte přehled o novinkách a trendech společnosti blumfeldt nejen na zahradě. Do zprávy vždy přidáme i aktuální slevy.

Nahoru