3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Blumfeldt vás srdečně vítá!

Vytvořte si své venkovní prostředí krásné a útulné a přesně podle svých představ – díky našim produktům bude dekorativní, moderní a přitom multifunkční. Blumfeldt učiní z vašich zahrad, teras a balkónů komfortní zónu na odpočinek s jistou dávkou něčeho speciálního.

Do obýváku pod širým nebem

Jako vlastník zahrady, milovník teras a balkónů můžete s výrobky Blumfeldt přetvořit své venkovní prostředí na osobní oázu pohody. Pohodlná lehátka, sedací kouty zvoucí k posezení a stylový terasový nábytek oživí každou letní párty!

Náš nejoblíbenější zahradní nábytek

Skutečně všestranný

Naše markýzy a pavilony vás okouzlí praktickým a dekorativním designem za férové ceny. Tak budete bezpečně chránění před deštěm i přímým slunečním zářením.

Naše bestsellery mezi markýzami a pavilony

Dekorace – ale jaké!

S našimi dekorativními doplňky do zahrady, na terasu nebo balkón přinesete vlastní, individuální prvky do vašeho venkovního prostoru. Absolutní špičkou budou velké hodiny na stěnu vašeho domu nebo uklidňující šplouchání vody nejrůznějších fontán!

Naše nejkrásnější kousky

Oheň a plamen

Sme za naše najrôznejšie ohrievače do vonkajšku: jedno či pomocou funkčných tepelných žiaričov alebo nostalgických ohnísk - blumfeldt Vám podkúri v každom ročnom období.

Naše nejžhavější ohniska a vnější ohřívače

Vybavení zahrady jen pro skutečné machry

Pomocí Blumfeldt se vám podaří sestavit si venku zahradu během chvilky – od květináčů přes dekorativní nádoby a samozavlažovací truhlíky pro rostliny a vyvýšené záhony.

Naše nejžádanější vybavení do zahrady

Nahoru