3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Umyvadlo

Každý, kdo si chce koupit nové koupelnové umyvadlo, si rychle položí otázku, co všechno je třeba zvážit. Koneckonců je to velmi důležitá součást vybavení. Vše, co stojí za to vědět o různých typech, barvách, použitých materiálech a mnohém dalším, je vysvětleno níže.

Umyvadlo v elegantním designu

Se správným vybavením se koupelna stane příjemným prostorem. Umyvadlo je v koupelně vedle toalety, sprchy nebo vany nezbytnou součástí. Trendem jsou umyvadla na podstavci, která dodají místnosti moderní a neobvyklý vzhled. S výškou více než 80 cm přitahují pozornost, nabízejí optimální výšku pro každého a zlepšují vzhled koupelny. Umyvadla vypadají jako moderní sochy. Každého, kdo vstoupí do místnosti, tento zvláštní pohled potěší.

Co je to umyvadlo na ruce?

Tyto stylové nástěnné modely jsou v koupelně výjimečnou atrakcí. Jejich výhodou je také to, že na čištění je potřeba méně místa a času. Instalace je rychlá a snadná díky dodávanému montážnímu materiálu. Je otázkou vkusu, zda dáváte přednost modernímu umyvadlu zaobleného nebo hranatého tvaru. Můžete si vybrat design, který bude ladit se zbytkem koupelny.

Keramické umyvadlo

Umyvadla se vyrábějí z různých materiálů. Dobrou volbou je keramika. Je robustní, trvanlivý a odolný a díky hladkému povrchu se snadno čistí. Keramické umyvadlo je v koupelně klasikou. Materiál je velmi hygienický. Díky povrchové úpravě voda dobře protéká, takže čištění je snadné a nešpiní se tak rychle. Vodní kámen také těžce přilne ke keramice. Díky tomu je údržba dřezů velmi snadná. Materiál je také odolný proti poškrábání. Nepoškodí ji ani silné čisticí prostředky.

Bílá barva je v koupelně velmi oblíbená

Dá se říci, že nadčasová bílá je stále jednou z nejoblíbenějších barev v koupelnách. Lze je dokonale kombinovat. Bílé umyvadlo se harmonicky hodí do mnoha prostředí. Záleží na každém, zda jej umístí do bílé místnosti, nebo jej použije ke zvýraznění jednotlivých barevných konceptů a zkombinuje s barevným nábytkem. Na rozdíl od barevného umyvadla jsou možnosti velmi rozmanité. Neměly by však být použity více než dvě různé barvy, aby se zabránilo vizuálnímu nepořádku v místnosti a vytvořil se soudržný dojem.

Shrnutí: Nákup umyvadla

Koupelnových umyvadel je velmi mnoho. Umyvadla na podstavci se vyznačují elegantním stylem, který dodá místnosti zvláštní atmosféru. Díky svému stylovému designu se tato prostorově úsporná umyvadla velmi dobře hodí do prostředí každé koupelny. Jsou ideální pro toalety pro hosty a hodí se i do místností s omezeným prostorem. Nemusíte se vzdávat elegantního designu, protože tyto modely budou v koupelně zaručeně poutat pozornost. Z hlediska designu jsou velmi oblíbené kulaté a hranaté tvary a oblíbeným materiálem je keramika. Robustní keramické umyvadlo je z velké části odolné proti kyselinám, poškrábání a snadno se čistí.

Nahoru