3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Zahradní stoličky


Koupit zahradní židle od společnosti blumfeldt

Vlastní zahrada má v teplejších ročních obdobích prostě cenu zlata. Nabízí příležitost užít si příjemný pobyt s rodinou a přáteli, strávit hodiny odpočinku, užít si čerstvého vzduchu a načerpat nové síly. Samozřejmě nesmí chybět zahradní židle. Sortiment je velmi široký a nabízí něco pro každý vkus a styl. Ať už se jedná o obyčejné křeslo, houpací křeslo, houpací židli nebo skládací židli, pro každého se něco najde.

Židle jsou na zahradě nepostradatelné

Veškerý zahradní nábytek pro venkovní použití je z hlediska materiálu a konstrukce určen pro venkovní použití. To je důležité i proto, že nábytek je venku vystaven různým povětrnostním podmínkám, jako je vlhkost, chlad a UV záření, kterým musí odolávat. Dobré židle tyto požadavky splňují. Díky různým tvarům, variantám a materiálům jsou k dispozici modely, které vyhoví každému vkusu. Nabídka zahrnuje židle v jednoduchém tvaru, v sofistikovaném rustikálním stylu až po modely, které lze z hlediska útulnosti a pohodlí jen stěží překonat. K dispozici jsou různé varianty:

  • Skládací a stohovatelné zahradní židle: zejména na zahradě s menším prostorem byste si měli pořídit stohovatelné zahradní židle, protože vám poskytnou dostatek místa k sezení. Židle lze vytáhnout, když přijde návštěva, a po použití je lze snadno a rychle uložit. Skládací židle jsou také velmi praktické, protože je lze skladovat a ušetřit tak místo.
  • Lehátka: Lehátka lákají k pohodlnému čtení na zahradě a mnoho dalšího. Vzhledem k nakloněné poloze sezení nejsou vhodné jako jídelní židle.
  • Zahradní židle: co takhle pohodlná zahradní židle? V mžiku s nimi vytvoříte venkovní oázu pohody.
  • Sedací souprava: kompletní sedací souprava kombinuje zahradní židle a odpovídající stůl do jednoho setu.

Zahradní židle z různých materiálů

Protože se židle liší materiálem, je třeba věnovat pozornost jejich výběru, aby vyhovovaly vaší zahradě a splňovaly vaše potřeby a požadavky. Můžete si vybrat z:

  • Proutěné výrobky, jako je ratan nebo polyratan: ideální pro útulné posezení ve stylu lounge, robustní materiál se snadno čistí
  • Dřevěné zahradní židle: ideální pro ty, kteří ocení přírodní, teplý vzhled, vnášejí do zahrady útulný vzhled, potřebují občasný nátěr, aby se udržely v dobrém stavu a lesku, tvrdé dřevo, jako je dub, modřín, eukalyptus, akát nebo teak, je odolnější vůči povětrnostním vlivům než měkké dřevo, jako je smrk a borovice, dřevo je vhodné pro každou zahradu
  • Robustní hliníkové zahradní židle: přesvědčte se o jejich vynikající odolnosti vůči povětrnostním vlivům a snadné údržbě, stejně jako o jejich nízké hmotnosti, která usnadňuje jejich přemisťování
  • Kovová zahradní židle odolná proti povětrnostním vlivům jako osvědčená klasika: stabilní, pevná, odolná a snadno udržovatelná židle, která může být venku po celý rok

Existují také židle vyrobené z kovu v kombinaci s dřevěnými aplikacemi, kde je například sedák nebo područky vyrobeny ze dřeva. Kontrast mezi přírodními dřevěnými detaily a rovnými liniemi kovu je velmi zajímavý.

Shrnutí zahradní židle

Zahradní židle jsou vedle stolu bezpochyby nejdůležitějším nábytkem na zahradě nebo terase. Promění venkovní prostor v relaxační zónu a umožní vám v něm strávit příjemné hodiny. V internetovém obchodě najdete velmi širokou nabídku různých zahradních židlí a křesel, například židle z jemného polyratanu, robustního a snadno udržovatelného kovu nebo přírodního dřeva. S odpovídajícími polštáři na sezení nebo sedáky se zahrada promění v ráj.

Nahoru