Boční clony

(39)

Nákup markýz a stínidel online za rozumnou cenu

Pro nerušený odpočinek na vlastní zahradě nebo na terase se hodí hranice s ulicí nebo sousedními pozemky. Pomocí funkční zástěny, jako je boční markýza nebo plot, můžete zabránit zvědavým sousedům nebo kolemjdoucím v nahlížení dovnitř. V této kategorii od společnosti blumfeldt najdete ideální vybavení pro váš venkovní prostor, abyste si mohli zahradu užít o něco více.

Ochrana proti slunci a soukromí na zahradě a terase

Klasická markýza je připevněna k přední části domu a funguje jako horní výsuvná sluneční clona. Kromě této možnosti vám boční markýza ve stejném designu pomůže uzavřít terasu nebo zahradu a použít špičkovou zástěnu pro ochranu soukromí. Naše výrobky mají odolnou a neprůhlednou markýzovou tkaninu, která vám poskytne mnoho let radosti. Materiál nepodléhá vlivům větru a počasí, takže trvale plní svou funkci a přispívá k vizuálnímu vylepšení vašeho venkovního prostoru.

Kromě provedení jako boční roleta najdete v naší nabídce také ochranné ploty v přírodním vzhledu. Díky svému vzhledu umělých listů se tyto chrániče dokonale hodí do velmi přirozeného zahradního designu a splňují požadovaný ochranný charakter i přes svůj volný a hravý design. S trochou manuální zručnosti lze rolety nebo ochranné ploty rychle instalovat a demontovat a nepřetržitě zajišťovat požadovaný ochranný účinek.

Kupte si odolné příslušenství, které se hodí k vaší markýze

Pro bezpečnou instalaci plotu z naší nabídky a jeho trvalé upevnění máme k dispozici uzemňovací adaptéry a kotevní trny jako vhodné příslušenství. Kotvící hroty jsou tou správnou volbou pro vaši zahradu a lze je zapíchnout do země stejně jako zemní hroty. Kotvící hroty umožňují bezpečné upevnění ochranných plotů a konstrukce je navržena tak, aby odolala i silnějšímu větru.

Naše podlahové adaptéry jsou ideální pro montáž na terasu nebo jiný tvrdý povrch. Tyto markýzy mají zatahovací drážky, do kterých jsou ukotveny nohy zakoupené boční markýzy. Pokud jsou správně připevněny a přišroubovány, můžete si být jisti, že budou stát podobně pevně jako naše kotevní hroty.

Pokud chcete zvýšit ochranný účinek svých bezpečnostních plotů při jejich první instalaci nebo po několika letech, najdete u společnosti blumfeldt vhodné příslušenství. Například pro plot na ochranu soukromí můžete zakoupit PVC fólii ve formátu pásu, aby se zlepšil ochranný účinek jednotlivých pásů. Pásy jsou k dispozici v různých barevných odstínech, které můžete přizpůsobit designu své zahrady nebo terasy z hlediska jasu a vzhledu.

Kupte si správnou markýzu snadno a levně od společnosti blumfeldt

Chtěli byste svůj venkovní prostor opticky a funkčně vylepšit moderním přístřeškem nebo zástěnou na zahradě? U společnosti blumfeldt najdete spoustu vhodných nápadů na design - od markýz a altánů až po elegantní pergoly. Spolu s naším zahradním nábytkem a kreativními zahradními dekoracemi můžete vdechnout nový život každému venkovnímu prostoru.

Podrobnosti o rozměrech, látce markýzy a další informace naleznete v příslušném článku. Pokud potřebujete s nákupem plotu pomoci, rádi vám poradíme. Díky atraktivním cenám objednávek a dopravě zdarma vám nabízíme další důvody, proč si výhodně upravit zahradu kvalitními výrobky od společnosti blumfeldt.

Nahoru