3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Altánky


blumfeldtův altán: Příjemné oslavy chráněné před deštěm a větrem

Stabilní, vizuálně krásný a uživatelsky přívětivý: tyto tři vlastnosti se spojují ve vysoce kvalitním altánu od společnosti blumfeldt. Investujete do skládacího altánu, který vás bude spolehlivě chránit před deštěm, větrem a intenzivním slunečním zářením po mnoho let.

Robustní zahradní pavilon pro různé účely

V tomto obchodě získáte kvalitativně přesvědčivé altány podle vašich potřeb. Altán o rozměrech 3x3 metry nebo altán o rozměrech 3x4 metry. Všechny altány mají stabilní střechu a sloupy jsou rovněž vyrobeny z odolných materiálů. Můžete si vybrat mezi dřevěným a kovovým altánem. Stabilita je zaručena i při silném větru. Stříška vás chrání před deštěm, boční panely před větrem a vlhkostí. Vaší zahradní party s venkovním altánem ve značkové kvalitě nestojí nic v cestě, ať už se jedná o jakoukoli příležitost. Zahradní altány jsou cennou službou pro soukromé oslavy, jako je svatba nebo narozeninová párty, i pro komerční akce. Tyto altány lze použít také jako stánky na trhu a k podobným účelům.

Skládací altán odolný proti dešti: lepší odvod vody

Altány z naší nabídky se vyznačují inovativní konstrukcí a optimálními materiály. Speciální nátěr na střeše i na bocích zajišťuje rychlý a úplný odvod dešťové vody. To má dvě výhody. Zaprvé se na střeše nemůže hromadit voda, takže se vyhnete potenciálnímu riziku zřícení. Přetížení střechy není možné. Druhou výhodou je, že střecha a boční panely po použití rychle schnou. Altán můžete bezpečně skladovat, nehrozí riziko vzniku plísní.

Kvalitní zahradní altány: funkční a atraktivní

Nejvyšší prioritou je chránit altány před nepřízní počasí. Kromě deště a větru to platí i pro příliš mnoho slunce, zahradní pavilony v tomto obchodě poskytují vítaný stín. Funkce však není všechno. Pavilony zároveň vypadají atraktivně. Exkluzivní designy vylepší vaše venkovní prostory, s těmito altány můžete citlivě doplnit atmosféru zahrady a nastavit působivé barevné akcenty.

Snadná montáž, snadné skladování

Dalším kritériem při výběru vhodného altánu je uživatelská přívětivost. I v tomto ohledu uděláte s altány od společnosti blumfeldt správné rozhodnutí. Altány lze sestavit v několika málo krocích, nepotřebujete k tomu žádné technické znalosti. Stačí postupovat podle přehledného návodu k montáži v němčině a angličtině, který je součástí každého zahradního altánu. K montáži dodáváme potřebné příslušenství, například kolíky. Altány lze postavit během chvilky a v případě potřeby je opět demontovat: skládací altány lze prostorově úsporně skladovat, což je další výhoda našich výrobků.

Nákup altánu: vyberte si kvalitu!

Altány od společnosti blumfeldt splňují nejvyšší standardy. Dáváte přednost dřevěnému altánu nebo kovovému pavilonu, který vás bude těšit po mnoho let? Snadná montáž a demontáž jsou další dva plusové body, které hovoří ve prospěch venkovního altánu z naší nabídky.

Nahoru