3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

WC prkénka


Koupit vysoce kvalitní toaletní sedátko

Záchodové poklopy jsou součástí základního vybavení koupelny a jsou k dispozici v široké škále provedení. Modely od společnosti blumfeldt se vyznačují vysokými standardy kvality a vynikajícím zpracováním. Všem, kteří nechtějí při nákupu záchodového prkénka dělat žádné kompromisy, proto dobře poradí související články. Cílevědomá souhra inovativních funkcí a atraktivního vzhledu se prolíná celým sortimentem blumfeldt.

Snadná instalace a vynikající hygienické vlastnosti

Víka na toalety od společnosti blumfeldt jsou vybavena robustními panty z nerezové oceli, které jsou odolné proti korozi. Výsledkem je bezpečné upevnění na záchodové míse a maximální stabilita. Kromě toho je takové záchodové prkénko založeno na pokročilých řešeních, jako je tzv. funkce rychlého uvolnění. To znamená, že záchodové prkénko lze sejmout pouhým stisknutím tlačítka bez větší námahy a času, což je velká výhoda při pravidelném čištění. Účinně tak zabráníte vzniku odolných skvrn a udržíte záchodové prkénko trvale v perfektním stavu. Pro maximální čistotu a hygienu v koupelně je proto správnou volbou nástavec na WC od společnosti blumfeldt. Další výhodou je kvalitní povrch z duroplastu, který jde ruku v ruce s dlouhou životností. Tento odolný materiál má neporézní strukturu a snadno se čistí.

Měkce se zavírající víko toalety - praktické a pohodlné zároveň

Měkce se zavírající víko toalety má řadu výhod. Například automatické zavírání Soft-Close u modelů Blumfeldt zajišťuje tiché zavírání víka. Zejména v domácnostech s dětmi je tato funkce velmi důležitá a nejenže zabraňuje hluku, ale také minimalizuje riziko zranění. Systém automatického spouštění záchodového prkénka navíc chrání materiál víka a přispívá tak k dlouhé životnosti nástavců Blumfeldt.

Objevte velký výběr víček na toalety

V závislosti na profilu požadavků a individuálních přáních si můžete vybrat z různých toaletních sedátek. V nabídce společnosti blumfeldt najdete například model "Celesto" v univerzálním tvaru a kryt "Senzano" v moderním tvaru D. Pro ty, kteří dávají přednost deskám s úzkým designem, je vhodnou alternativou WC sedátko "Aliano". Bez ohledu na konkrétní výběr přesvědčí všechny verze antibakteriálním povrchem a vysokým komfortem sezení. Kromě funkčních vlastností zaujmou záchodová sedátka Blumfeldt také svým designem. Díky výrobě z ušlechtilých materiálů a jasnému designovému jazyku se tyto poklopy na toalety dokonale hodí ke stylovému koupelnovému nábytku.

Exkluzivní toaletní sedátko

Celkově se toaletní sedátka od společnosti blumfeldt vyznačují promyšlenou kombinací neomezené funkčnosti a atraktivního designu. Instalace je hotová během několika minut a odolný materiál splňuje nejvyšší nároky. Pokud máte jakékoli dotazy týkající se toaletních poklopů Blumfeldt nebo procesu nákupu, tým společnosti Blumfeldt vám rád pomůže. Poskytujeme kompetentní a individuální poradenství prostřednictvím e-mailu a telefonu. Pokud jste již našli vhodný model pro vaši koupelnu, můžete si nové záchodové prkénko objednat přímo online bez nákladů na dopravu.

Nahoru