3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Ohniště a infrazářiče


Objednávejte krby a topidla pohodlně online

Soukromá zahrada je oázou pohody pro relaxaci a odpočinek. Kromě stylového nábytku a dekorativních prvků nabízíme také krby a topidla. Pomocí souvisejících předmětů můžete vytvořit nádhernou atmosféru a optimálně uspořádat zahradu. Díky velkému výběru je pro každý profil požadavků vhodný krb a topidlo. Kromě toho nabízíme trvale konkurenceschopné ceny a služby orientované na zákazníka. Objevte nyní ideální krb pro svou zahradu a porovnejte různé možnosti přímo online.

Rotační grily a ohnivé mísy v různých provedeních

Ohnivé mísy vytvářejí romantickou atmosféru a jsou poutavým prvkem v každé zahradě. V závislosti na vašich osobních preferencích přicházejí v úvahu různé modely. Náš sortiment zahrnuje například ohniště různých průměrů a výšek. Kromě toho se misky liší také dalšími prvky, jako je funkční ochrana proti jiskrám. Při vypalování si můžete vybrat mezi dřevem a dřevěným uhlím. Kromě toho nabízíme kvalitní otočné gril, které s sebou přinášejí řadu výhod. Mezi ně patří mimo jiné nekomplikovaná manipulace a rozmanité možnosti použití. Proto je takový gril vhodný nejen pro přípravu steaků a klobás, ale také pro přípravu grilované zeleniny. Další výhodou je robustní konstrukce, která zaručuje maximální stabilitu.

Krby, plynová topidla a sálavá topidla pro celoroční použití na zahradě

Zahradní krby, které jsou u nás k dostání, spojují útulné teplo s dekorativním designem. Výrobní materiály, jako je litina nebo nerezová ocel, zajišťují maximální tepelnou odolnost a podtrhují vysoký standard kvality. Zahradní krby jsou přesvědčivé i z hlediska bezpečnosti. Za tímto účelem jsou krby postaveny na stabilních konstrukcích odolných proti převrácení. Hledáte prostorově úsporné řešení pro vytápění zahrady? Pak je plynový ohřívač přesně tou správnou volbou: tyto modely zabírají velmi málo místa a vyznačují se okamžitou dostupností tepla. Kromě toho plynový ohřívač eliminuje potřebu likvidace zbytků popela nebo dřevěného uhlí, což znamená, že je nutné minimální čištění. Naši širokou nabídku v kategorii krbů a topidel doplňují praktická sálavá topidla . Tyto jednotky jsou ideální pro mobilní použití a lze je flexibilně umístit. Dálkové ovládání zajišťuje nejvyšší možný komfort a různé předvolby umožňují individuální nastavení tepelného záření.

Koupit krb a topení za speciální cenu

S našimi prvky ze segmentu krbů a topidel můžete své zahradě dodat zvláštní nádech. Výsledkem je atmosféra a neomezená zábava při grilování po celý rok. Při nákupu topení nebo krbu v našem internetovém obchodě můžete navíc využít rychlou a bezplatnou dopravu. Dotazy k jednotlivým funkcím produktu nebo k procesu objednávání? Pak vám rádi pomůžeme osobním a odborným poradenstvím. Náš zkušený servisní tým je vám k dispozici prostřednictvím e-mailu a telefonu.

Nahoru