Zahradní sety

(20)

Optimální sada zahradního nábytku: Užijte si léto!

Když teploty stoupají, všichni jdou ven. Zahradní set vytváří útulnou oázu pohodlí na zahradě, balkoně nebo terase. Společné stolování, odpočinek v klidu a odreagování se od každodenního života - to vše se hodí k zahradnímu posezení. Nabízíme různé modely z různých materiálů. Svůj venkovní prostor si tak můžete navrhnout zcela podle svého vkusu!

Co nabízejí kvalitní sady zahradního nábytku?

Především je důležité stabilní zpracování. Pro dlouhou životnost je rozhodující kvalita materiálu. Nábytek by měl být odolný vůči povětrnostním vlivům, aby ani krátké dešťové přeháňky nepředstavovaly nebezpečí. Kromě toho hraje roli i design. Pokud si chcete koupit sadu zahradního nábytku, můžete si vybrat mezi dřevěnými, ratanovými nebo hliníkovými modely. blumfeldt ví, na čem záleží: zahradní sestava by měla být pohodlná a nabízet prostor pro rodinu a přátele.

Zahradní nábytek z ratanu obvykle působí příjemným dojmem. Materiál je odolný polyratan, vysoce kvalitní plast, který je odolný vůči povětrnostním vlivům a stálobarevný. Zahradní pohovka je odolná a polštáře sedáků zajišťují pohodlné sezení. Můžete si vybrat z různých modelů podle toho, kolik místa máte k dispozici. Pohodlné venkovní pohovky a elegantní zahradní židle lze dokonale doplnit obývacím nebo jídelním stolem. Sada ratanového zahradního nábytku je k dispozici v několika barvách.

Neméně oblíbená je sada zahradního nábytku ze dřeva. Sada dvou lavic se stolem je ideální pro zábavné grilování. Vaši hosté se budou cítit příjemně a budou si užívat vaší pohostinnosti! Díky svému přírodnímu charakteru je dřevo vhodné i do venkovního prostředí a tento materiál je také odolný a má dlouhou životnost. Rozkládací pohovky jsou vždy ideální, když je málo místa nebo když chcete mít další místa k sezení.

Třetí variantou, která přesvědčí svým moderním vzhledem, je sada zahradního nábytku z hliníku. Hliník je odolný proti povětrnostním vlivům a snadno se čistí. Například bistro set z tlakově litého hliníku je obzvláště dekorativní. Design má nostalgický nádech, sada dvou židlí a kulatého stolu je velmi vhodná pro menší terasy nebo balkony. Hliníkový zahradní nábytek s odpovídajícími polštáři nabízí vysokou úroveň pohodlí při sezení. Objevte nyní různé modely a najděte přesně ten zahradní nábytek, který se hodí pro vaši zahradu!

Nejlepší kvalita a moderní design: předpoklady pro ideální zahradní set!

Ať už jsou vyrobeny z ratanu, dřeva nebo hliníku, dbáme na rozhodující faktory, jako je kvalita zpracování, stabilita a pohodlí. Kvalitní zahradní nábytek je pevně vyroben a mohou jej bezpečně používat i děti. Moderní sada zahradního nábytku opticky zkrášlí vaši terasu nebo zahradu a vytvoří prázdninovou atmosféru. Konec pracovního dne nebo víkend je čas, kdy si můžete všemi smysly vychutnat teplé roční období. Mimochodem: zahradní nábytek z hliníku, ratanu nebo dřeva je také ozdobou zimní zahrady!

Již při nákupu myslete na správný ochranný kryt. To poskytuje dokonalou ochranu zahradní sedací soupravy v době, kdy se nepoužívá. U společnosti blumfeldt si vybere každý, kdo si chce pořídit zahradní nábytek. Nabízíme komplexní, přátelské služby a rychlé dodání. Zahradní sedací souprava dorazí k vám domů během několika dní!

Nahoru