Pergoly

(41)

Pergola - dekorativní zastřešení pro váš venkovní prostor

Pergola je jedním z tradičních a estetických zastřešení terasy nebo zahrady. Dřevěná nebo kovová pergola, která v minulosti přesahovala mnoho metrů, působí elegantním a přívětivým dojmem i v malých zahradách. V této kategorii od společnosti blumfeldt objevíte tuto speciální formu přístřešku a zástěny za atraktivní pořizovací cenu, přičemž pro vás máme připraveny i poutavé realizace, jako je dřevěný oblouk s růžemi.

Koupit kovovou nebo dřevěnou pergolu online

Každá pergola má společnou základní konstrukci: střechu podpírá několik párů sloupů, které v závislosti na materiálu a provedení slouží jako optická, sluneční nebo povětrnostní ochrana. V závislosti na velikosti je pergola ideální na terasu nebo do zahrady jako přístřešek pro posezení skupiny lidí a v podlouhlé podobě se často používá jako suchá cesta mezi domem a garáží.

Pergola ze dřeva je jednou z nejoblíbenějších realizací, která podtrhuje a pokračuje ve stylu zahrady navržené v blízkosti přírody. Pro střešní krytiny je oblíbené sklo nebo průhledný plast. Díky tomu si můžete užívat funkční ochranu před deštěm pro vaše posezení, aniž byste přišli o sluneční světlo. Pokud chcete záměrně zastínit, jsou k dispozici také uzavřené tvary střech.

Sloupky a pilíře pergoly lze použít také k obohacení zahradní výsadby. Zejména u dřevěné pergoly jsou jednotlivé sloupky ideální pro pnoucí růže nebo břečťan. Pořízením pergoly přispějete k přirozenému růstu zahrady a rostliny všeho druhu se stanou další dekorací.

Atraktivní varianty pergol pro zvláštní zahradní estetiku

Pergoly z vysoce kvalitního a odolného dřeva jsou jedním z předních projektů společnosti blumfeldt v oblasti zástěn a přístřešků. Stejně jako kovové pergoly se dodávají s několika samostatnými díly, které si při troše manuální zručnosti můžete snadno sestavit sami. Pokud při nákupu pergoly kladete větší důraz na dekorativní stránku zahrady, je ideální volbou dřevěný oblouk na růže. Umístěte ji jako dekorativní průchod na zahradní cesty, abyste viděli, jak se kolem ní ovíjejí divoké růže.

Díky oblíbeným standardním formátům, jako jsou 3 x 3 nebo 3 x 6 metrů, najdou naše pergoly své místo v každé zahradě nebo na každé terase. Pokud chcete pro svou pergolu na terasu oblé tvary a zajímavý design, podívejte se na altány ze sortimentu blumfeldt. Ty přinášejí do vašeho venkovního prostoru další designové nápady a zahrnují mnoho kreativních aspektů od moderních až po nostalgické, stejně jako pergola.

Objevte další nápady na zahradu kromě moderní pergoly

Kromě nákupu odolných pergol se stříškou nebo zástěn na ochranu soukromí najdete u společnosti blumfeldt vše, co dlouhodobě zlepší vaši zahradu. Vytvořte si pod svým novým přístřeškem útulnou atmosféru s naším zahradním nábytkem a sejděte se s přáteli nebo rodinou. Kromě altánů, markýz a dalších praktických prvků pro zahradu a terasu vám naše zahradní dekorace pomohou esteticky vylepšit vaši zahradu. Obraťte se na nás pohodlně online a realizujte svůj jedinečný koncept zahrady bez nákladů na dopravu a se zárukou vrácení do 60 dnů.

Nahoru