Pohodlně se usaďte, natáhněte si nohy a ciťte se dobře: objevte exkluzivní židle a křesla od společnosti blumfeldt

Pokud chcete pohodlně začít den nebo si užít večer s přáteli, potřebujete pohodlné zázemí: zde vám nabízíme křesla a židle v designovém a kvalitním výběru, který z hlediska pohodlí neponechává nic náhodě. Na výběr je řada materiálů, barev a vzorů, z nichž lze vytvořit ucelený koncept, který bude působit příjemně a bude respektovat stávající vybavení.

Křeslo s podnožkou: dokonalý doplněk pro ještě větší pohodlí

Křesla (s otomany) zažívají v posledních letech pozoruhodné oživení. Ve stále větším počtu obývacích pokojů si tento pohodlný kus nábytku opět nachází místo jako doplněk k pohovce. V kombinaci s otomanem vytvoří obývací pokoj vizuálně přitažlivou oázu, která vybízí k odpočinku a relaxaci. Modely, které jsou zde k dispozici, ukazují, že klasický nábytek může být velmi moderní a funkční v každé místnosti. Pomocí četných kombinací lze vytvořit velmi individuální koncepci nábytku.

Čalouněná židle - dokonalá symbióza designu a kvalitních materiálů

Zejména čalouněné křeslo je ztělesněním hmatatelného pohodlí, protože měkký materiál se pohodlně přizpůsobí zádům. Na čalouněné lavici se můžete pohodlně usadit a odpočinout si od každodenního života. Ti, kteří dávají přednost čistotě a funkčnosti, si mohou vybrat jídelní židle ze dřeva nebo kovu. Čalouněné prvky poskytují dodatečné pohodlí, zatímco samotné robustní materiály lze klasicky kombinovat s mnoha dalšími kusy nábytku.

Malé, ale s velkým efektem v místnosti: objevte barevné čalouněné židle

Čalouněné taburety jsou ideálním doplňkem křesla. Co takhle dát si večer častěji nohy nahoru a nechat se unášet? Židle, které si můžete objednat, jsou v moderních barvách, které rozzáří každou místnost. Měkké čalounění a látky příjemné na dotek (např. měkký samet) vytvářejí příjemnou atmosféru. Pokud si přejete, může být také trochu extravagantnější s efektními barvami nebo rafinovanými prvky, například kovovým prstenem ve zlaté barvě. Některé modely navíc vyzařují svůdný vintage šarm, který obývacímu pokoji dodá nostalgickou atmosféru.

Hledáte inspiraci pro nákup správných židlí?

Stojí za to si prohlédnout aktuální sbírku. Pokud se posunete o něco níže, objevíte aktuální oblíbené modely v této kategorii. Smysluplné popisy produktů a přehledně prezentované hlavní vlastnosti vám pomohou rychle se rozhodnout o designu a kvalitě. Mnoho dostupných modelů je k dispozici v různých barvách. Pomocí obrázků, které se aktualizují po výběru barvy, je možné pochopit účinek jiného odstínu barvy. Pomocí vyhledávacích kritérií na levé straně můžete rychle zúžit výběr podle svých představ. Ať už jde o cenu, materiál, barvu nebo typ výrobku: stačí zadat několik údajů a zobrazí se vám návrhy, které odpovídají vašim přáním. Nakupovat můžete pohodlně několika kliknutími. Očekávání blížícího se doručení již roste. Pak je čas se posadit a/nebo si dát nohy nahoru a na chvíli opustit stres každodenního života.

Nahoru