3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Zavlažovací systém pro zahradu nebo pokojové rostliny

Každý, kdo se stará o velké množství rostlin na svém pozemku, může ušetřit spoustu času s přípravky na zalévání zahrady, zejména během suchého a horkého léta. Nejmodernější zavlažovací systém v zahradě trvale zvyšuje komfort díky automatickému zásobování skleníků, květináčů nebo záhonů vodou. Kromě toho mohou zájemci u firmy blumfeldt najít zavlažovací zařízení pro pokojové rostliny nebo věž do zahradního jezírka, která slouží k pozorování ryb v zahradním jezírku nad vodní hladinou.

Plně automatické zavlažování zahrady se síťovým nebo solárním provozem

Pokud majitelé domů nainstalují na zahradě zavlažovací systém s moderní řídicí jednotkou, může být řada rostlin zavlažována zcela automaticky. V mnoha případech lze programování automatického zahradního zavlažovacího systému přizpůsobit individuálnímu rytmu. Kromě časového intervalu mezi jednotlivými fázemi zavlažování mohou uživatelé s nejmodernějším vybavením podle potřeby upravovat také délku zavlažování.

Pokud hledáte zahradní zavlažovací systém, najdete zajímavou alternativu ke klasickému síťovému provozu v podobě modelů na solární pohon. Provoz solárních panelů funguje při dostatečném slunečním svitu na volném prostranství zahrady bez dalšího zdroje energie a dlouhých kabelů. Pokud je v blízkosti vhodný zdroj vody, umožňuje solární provoz ekonomické, ekologické a flexibilní využití této technologie.

Zavlažovací systém pro pravidelné zásobování pokojových rostlin vodou

Protože pravidelný přísun vody je pro pokojové rostliny nezbytný, mnoho majitelů rostlin si chce pořídit také vhodný zavlažovací systém pro interiér. Obyvatelé tak mohou s klidem opustit své domovy na dovolenou nebo jiné příležitosti, zatímco spolehlivé zařízení se postará o zalévání jejich oblíbených rostlin. Není bezpodmínečně nutné pořizovat pro každou rostlinu samostatný zavlažovací systém.

V některých případech se vyplatí investovat do zařízení, které zásobuje vodou několik rostlin v květináčích v domě najednou. Zájemci objeví například moderní systémy, které jsou přes hlavní jednotku připojeny k vědru na vodu se sacím čerpadlem. Hlavní stanice vhodného modelu je zase schopna směrovat vodu do různých vývodů vody v půdě květináčů.

Pozorovatelna vodních živočichů nad rybníkem

Rybí věže dávají majitelům zahrad možnost obdivovat ryby ze zahradního jezírka nad vodní hladinou. Ve věžích se voda v jezírku zvedá podtlakem. Pozorovatelé tak mají z rybníka dobrý výhled na ryby. Protože slunce ohřívá vodu uvnitř věže, obyvatelé jezírka v letních dnech často vyplouvají, aby se ukázali majitelům zahrady. Různé modely rybích věží se liší výškou sloupů. Prostorové podmínky v rybníce a velikost ryb určují, které varianty produktu jsou v každém případě doporučeny.

Automatická pomoc na zahradě se zavlažovacím systémem z řady Blumfeldt

Při hledání vhodného zavlažovacího systému zákazníci u společnosti blumfeldt objeví vysoce kvalitní a rozmanité produkty za příznivé cenové podmínky. Lidé s velkou zahradou obvykle najdou to, co hledají, stejně jako obyvatelé domů se spoustou pokojových rostlin. Různé modely s plně automatickým ovládáním a solárním nebo síťovým provozem splní všechny vaše potřeby. Další zajímavou nabídkou jsou rybí věže, které mohou vypadat jako fascinující atrakce nad zahradním jezírkem.

Nahoru