3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Zahradní příslušenství


Doplňky pro výsadbu: ideální péče o rostliny

S naším příslušenstvím pro výsadbu můžete bez problémů vysadit rostliny, vytvořit dokonalý vyvýšený záhon a zcela automaticky zalévat záhony a květináče. Objevte velký výběr užitečných řešení pro skleníky a navrhněte si zahradu ve středomořských, moderních nebo přírodních dřevěných tónech s květináči.

Nádoby a květináče od firmy blumfeldt

Nejen na balkonech a terasách vypadají dobře individuálně osázené květináče a sadbovače. Jsou také ideálním způsobem, jak vytvořit pestré zahradní záhony nebo oddělit obzvláště citlivé rostliny od země na vyvýšeném místě. Kontejnery jsou vhodné také pro rostliny, které potřebují v chladném období přezimovat na místě chráněném před mrazem.

Při výběru nádob na rostliny vždy berte v úvahu individuální prostorové nároky rostliny ve všech ohledech. Hluboce a mělce kořenící rostliny se výrazně liší v tom, jak daleko se chtějí šířit. Mnoho zakrslých ovocných stromů a keřů potřebuje pro stabilní zakořenění velkou plochu, ale vystačí si i s relativně nízkými nádobami. Vysoké nádoby jsou vhodné také pro ohraničení teras nebo bočních pozemků, zatímco nízké, menší nádoby by měly být chráněny před větrem.

Skleník a pěstební záhony pro vaši zahradu

Skleníky a skleníkové nástavby pro vyvýšené záhony se vyplatí všem zahrádkářům, kteří se neobejdou bez čerstvé zeleniny, salátu a tropického ovoce. Přestože tato řešení obvykle zabírají více místa než jednotlivé záhony nebo vyvýšené záhony, prostor navíc se rychle vrátí. Všechny druhy teplomilných rostlin rostou v chráněné atmosféře nejen mnohem rychleji, ale jejich plody mají také intenzivnější vůni.

Zde si můžete zakoupit vrchní desky pro vyvýšené záhony, skleníky pro všechny zahradní plochy a menší vnitřní skleníky, ve kterých můžete pěstovat plodiny a zeleninu uprostřed svého obytného prostoru.

Nákup vyvýšeného záhonu ze dřeva nebo kovu

Zvýšené záhony vnášejí do zahradního designu řád a čistotu a chrání rostliny před napadením škůdci. Vyhlaste válku plevelu a přerostlému trávníku na své zahradě a naplňte jeden z našich vyvýšených záhonů hrubým materiálem a jemnou humusovou zeminou, abyste mohli začít sázet extrémně vitální rostliny. Zvýšené záhony šetří místo. Pokud můžete záhon obejít, dostanete se ke všem vysazeným rostlinám a můžete je mulčovat, zalévat a udržovat.

Ve společnosti blumfeldt vám nabízíme velký výběr různých vyvýšených záhonů za bezkonkurenční ceny. Vyvýšené záhony z vlnitého plechu a železa si zachovávají svůj tvar po mnoho let a nedávají šanci hmyzu, který se rád ukrývá ve dřevě. Pomocí vyvýšených záhonů z plastů a smíšených materiálů můžete vytvořit příznivé vizuální akcenty. Naše dřevěné vyvýšené záhony ve tvaru koryta jsou skvělou ozdobou balkonu nebo terasy.

Zalévání zahrady s Blumfeldtem

Voda je zdrojem veškerého života v zahradě. Všechny rostliny je třeba pravidelně zalévat. V suchém a horkém létě je většina zahrádkářů vděčná za úlevu, kterou jim poskytuje automatizace. U společnosti blumfeldt najdete na různá řešení pro zásobování vodou pro vaše skleníky, záhony a květináče. Takto funguje moderní zavlažování.

S příslušenstvím pro výsadbu od společnosti blumfeldt získáte vždy mimořádně vysokou kvalitu za příznivé ceny. Objevte rozsáhlý, stále se rozšiřující sortiment pro zahradníky, osazování balkonů, údržbu předzahrádek a zkrášlování zimních zahrad a teras.

Nahoru