3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Ohniště


Mísa k ohništi- dekorativní a funkční zároveň

Vaše zahrada vybízí k posezení a odpočinku. S kvalitní mísou k ohništi můžete komplexně vylepšit své vybavení a využívat jeho výhod. Modely, které jsou u nás k dispozici, si zakládají na vysoké kvalitě zpracování a pohodlném ovládání. Díky obrovské nabídce různých provedení můžete najít tu správnou misku na oheň pro každý váš požadavek. Kromě velkého výběru nabízíme také 60denní lhůtu na vrácení zboží a dopravu zdarma. Proto si můžete bez obav a bez rizika objednat ohniště na zahradu. Prohlédněte si naši pestrou nabídku a porovnejte si různé varianty pohodlně online.

Kulinářské potěšení s ohnivou mísou a grilem

Mísy k ohništi inspirují dokonalou souhrou funkčního využití a přidané vizuální hodnoty. Například mísa na oheň s grilem je ideální pro přípravu chutných steaků, klobás a zeleniny. Vypalování na dřevěné uhlí zaručuje optimální chuťový zážitek. Kromě toho je takový krb také ozdobou každé zahrady. Pokud chcete vytvořit romantickou a přírodní atmosféru, jsou tyto mísy tou správnou volbou. Dalším plusem je příjemné teplo: ohnivé mísy vám tak umožní užívat si vaši milovanou zahradu po celý rok, ať už dáváte přednost kamenné, ocelové nebo hranaté míse.

Jaké dřevo použít do ohniště?

Ačkoli existuje mnoho bezpečných druhů dřeva pro vaši ohnivou mísu nebo gril, ne všechna hoří stejně. Než se rozhodnete pro druh dřeva, měli byste zvážit účel ohně: chcete vytvořit atmosféru, nebo chcete vařit na otevřeném ohni? Vyberte si dřevo, které se snadno zapaluje a hoří co nejčistěji. To často závisí na hustotě a vlhkosti dřeva. Co se týče vlhkosti, měli byste rozlišovat mezi zralým a vysušeným dřevem.

Tvrdé dřevo je obecně hustší a ve srovnání s měkkým dřevem snadněji vysychá. To znamená, že vytváří stabilní oheň nenáročný na údržbu, který hoří celé hodiny, ať už kempujete, nebo jste na zahradě. Měkké dřevo je méně husté. Snadněji se zapaluje a bývá levnější, ale rychleji hoří, takže musíte kupovat více dřeva a častěji ho udržovat.

Vysoce kvalitní krby s mnoha kvalitními funkcemi

Spokojenost zákazníků je pro nás nejdůležitější. Proto nabízíme ohnivé mísy v různých provedeních, např. ohnivé mísy s roštem. Nejdůležitějšími kritérii jsou průměr a odpovídající výška. Kromě toho se ohniště liší dalšími funkcemi a dodávaným příslušenstvím. Některé modely jsou například vybaveny grilovacím roštem a praktickým nožem. Kromě toho mají u nás objednané pánve vysoký bezpečnostní standard.

Příslušenství, jako je funkční jiskřiště, zabraňuje vznícení žhavých uhlíků a nebezpečným odletujícím jiskrám. Bez ohledu na výběr konkrétního modelu se všechny varianty vyznačují vysokou stabilitou: stabilní konstrukce zaručuje maximální robustnost a odolnost. Při výrobě se bez výjimky používají žáruvzdorné materiály, jako je litina a ocel, což podtrhuje vynikající kvalitu zpracování. Mihotavé plameny vytvářejí atmosféru a z příjemných večerů a večírků dělají nezapomenutelný zážitek.

Ohnivé mísy Klartstein nyní online za speciální cenu

Celkově jsou ohniskové mísy cenným přínosem pro vzhled zahrady. Díky ideálnímu rozptylu tepla a pohodlnému grilování splňují tyto modely ohnišť i ty nejnáročnější požadavky. Jako specializovaný prodejce se zaměřujeme na vaše individuální potřeby a máme skladem širokou škálu produktů, jako jsou například krbové mísy z kamene, oceli nebo čtvercových tvarů. Nabízíme vám širokou škálu provedení za trvale nízké ceny, od dekorativního koše na oheň až po nerezovou mísu na oheň. Naše služby jsou doplněny odborným poradenstvím našeho kompetentního servisního týmu. Telefonicky nebo e-mailem vám poskytneme užitečné rady ohledně nákupu ohnivé mísy. Pokud si vyberete ohnivou mísu s grilem nebo jiný model, můžete proces objednávky dokončit rychle a bezpečně pomocí našich flexibilních platebních metod.

Nahoru