3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Obloukové lampy

Oblouková lampa se používá od 60. let 20. století. Dodnes neztratil nic ze své popularity. Právě naopak: zvláštním způsobem zvýrazňuje design interiéru. Postupem času se oblouková lampa dále vyvíjela a dodnes je krásným a praktickým doplňkem. Díky různým variantám si každý může vybrat ten správný model podle svého vkusu a stylu interiéru.

Obloukovou lampu nabízíme v různých barvách

Stínítko se naklání do širokého oblouku. Výsledkem je oblouková lampa, která má retro vzhled nebo může vypadat i moderně. Dodá každé místnosti lehkost. Zároveň je užitečným prostředkem k osvětlení. Půvabně vypadající oblouková lampa se stínidlem je k dispozici v různých barvách. Co například oblouková lampa v černé barvě, kterou lze snadno kombinovat, nebo oblouková lampa ve stříbrné barvě, která se hodí do moderních, ale i do mnoha jiných interiérů? Oblouková lampa ve zlaté barvě vytváří stylovou atmosféru a působí velmi elegantně. Ve všech barvách upoutají pozornost.

Velká projekce obloukové lampy umožňuje různé způsoby použití

Elegantní stojací lampa dodá místnosti strukturu. Díky svému velkému rozpětí a zakřivenému tvaru vyzařuje směrem dolů a do stran, takže je velmi vhodné pro osvětlení specifických prostor, jako je jídelní stůl, obývací pokoj nebo pracovní stůl. Kromě toho ji lze použít jako lampičku na čtení. Zároveň jej lze plně nastavit podle potřeby. Optimální světelné podmínky zajišťuje flexibilně otočné stínítko. Díky velmi filigránskému rameni, které je sotva viditelné, by se mohlo zdát, že se stínidlo vznáší ve vzduchu. Základna desek zajišťuje stabilitu a pevnost a vyvažuje velké rozpětí. Dobře umístěné obloukové lampy chytře dotvářejí design místnosti.

Výběr správné barvy světla pro lampu v závislosti na použití a náladě

Oblouková svítidla lze velmi dobře kombinovat s nástěnnými nebo stropními svítidly. Podle potřeby lze zvolit správný zdroj světla. V závislosti na použití a náladě je vhodné teplé, studené, jasné nebo méně jasné osvětlení. Velmi praktická je také oblouková lampa, která je stmívatelná. To zajišťuje dostatečný jas i útulnost. Díky tomu je místnost večer ponořena do velmi příjemného a útulného světla. Ti, kdo používají úsporné světelné zdroje, jako jsou LED diody, šetří náklady na elektřinu a zároveň chrání životní prostředí.

Shrnutí: Nákup obloukové lampy

Dekorativní a funkční oblouková lampa vyjadřuje svým osobitým vzhledem eleganci a styl a vnáší do místnosti moderní a zároveň útulný nádech. Zvláštní tvar upoutá pozornost v každé místnosti. Lampu lze použít mnoha způsoby, například k osvětlení jídelního stolu nebo k zajištění dostatečného světla pro čtení a práci. Pokud je oblouková lampa stmívatelná, nabízí možnost měnit intenzitu světla podle potřeby, od jasného po jemně zářící. Obloukové lampy jsou k dispozici v různých barvách, takže si každý styl a vkus interiéru najde vhodnou variantu. Modely, které používají světelné zdroje LED, mají nízkou spotřebu energie. Jsou také velmi odolné a šetrné k životnímu prostředí.

Nahoru