Koupelnový nábytek

(18)

Koupelnové doplňky pro příjemnou oázu pohody

Má-li se koupelna proměnit v oázu pohody, jsou nezbytné pohodlné a praktické koupelnové doplňky. U společnosti blumfeldt najdou zákazníci širokou nabídku koupelnových doplňků. Kromě prostorově úsporných regálů a dalších možností skladování mezi ně patří například univerzální produkty pro péči o vlasy. Obrovský výběr produktů v naší nabídce splní všechna vaše přání, která si při zařizování koupelny můžete přát.

Pohodlí v koupelně díky věšákům na ručníky a teleskopickým tyčím

Vysoce kvalitní věšáky na ručníky umožňují majitelům zavěsit ručníky nekomplikovaným způsobem, který šetří místo a umožňuje rychlé schnutí látky. Zákazníci v naší nabídce naleznou držáky vyrobené z materiálu odolného proti vlhkosti. Neobvyklý design také zajišťuje, že ručníky jsou v koupelně úhledně upevněny. Při rozhodování mezi různými věšáky na ručníky je často na výběr mezi modely s krásným stupňovitým designem a zejména prostorově úspornými alternativami s nadstavbovými věšáky.

Teleskopické tyče jsou vhodné také jako koupelnové doplňky pro upevnění ručníků nebo oblečení. Tyto tyče jsou často plynule výsuvné a lze je tak přizpůsobit individuálním prostorovým podmínkám v koupelně. Kromě toho existují univerzální teleskopické tyče, které mohou majitelé používat k pohodlnému otevírání sprchových závěsů v koupelně. Za tímto účelem mohou uživatelé v mnoha případech jednoduše upnout praktický nástroj na závěs a bezpečně jej upevnit. Díky protiskluzovému a robustnímu materiálu zajišťuje mnoho tyčí stabilitu. Z tohoto důvodu je vrtání a šroubování při instalaci příslušenství často zbytečné.

Sprchová polička a další možnosti skladování v koupelně

Sprchová polička poskytuje všem uživatelům koupelny prostorově úsporný způsob ukládání koupelnových potřeb. Šampony a další pečující prostředky jsou tak snadno dostupné v bezprostřední blízkosti hygienických zařízení. Vysoce kvalitní police jsou navíc vybaveny voděodolnými materiály a elegantním designem, který opticky zvýrazní koupelnu. Velké varianty sprchových polic umožňují přehledné uspořádání s více úrovněmi.

Případně si můžete zakoupit speciální koupelnovou poličku jako koupelnový doplněk. Takové úložné prostory lze upevnit přes okraj vany a ušetřit tak místo. Díky tomu se můžete doma pohodlně vykoupat a zároveň rychle a snadno vyndat zboží z police.

Elegantní nástěnná polička také vytváří v koupelně autentickou lázeňskou atmosféru. Rovné a hranaté vzory dodávají okolí rustikální kouzlo. Zároveň police svou stabilní konstrukcí přesvědčují o své spolehlivosti.

Koupit praktické koupelnové doplňky pro péči o vlasy

Ti, kteří hledají kvalitní koupelnové doplňky pro péči o vlasy, si u společnosti blumfeldt přijdou na své. Naše nabídka zahrnuje univerzální kartáče na vlasy, které jsou v podstatě vhodné pro každý typ vlasů a jsou užitečné i pro péči o vousy. Kvalitní kartáče intenzivně masírují pokožku hlavy, což je velmi příjemné. Kvalitní kartáče na vlasy jsou důležité také pro péči o konečky vlasů.

Naše nabídka koupelnových doplňků zahrnuje také zastřihovače vlasů. Pokud máte dostatek talentu a zkušeností, můžete s nimi vytvořit působivé účesy. Modely vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli jsou mimořádně odolné. Zákazníci také objeví nůžky na stříhání vlasů, které mají na jedné straně mikrozoubky. Tyto varianty výrobků jsou vhodné zejména pro jemné vlasy. Některé nabídky zahrnují také vhodné pouzdro pro bezpečné uložení nůžek. Konce lze snadno zastřihnout dobrými nůžkami na vlasy. Kromě toho je někdy možné vousy pečlivě zastřihnout vhodnými nůžkami.

Nahoru