3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Polstry na zahradní nábytek


Polstry, polštáře a podušky na zahradní židle - pohodlné sezení v zelené oáze

Zahradní nábytek je součástí každého venkovního vybavení a je umístěn venku, jakmile poprvé zasvítí jarní slunce. Podložky pod zahradní židle jsou nezbytné pro jejich stylový vzhled a zároveň pro pohodlné sezení. Polštáře sedadel se potýkají s řadou problémů kvůli dlouhodobému používání ve venkovním prostředí. V tomto přehledu se dozvíte, co je kvalitní podložka a jak můžete svůj zahradní nábytek vybavit podložkami, které vám budou dlouho dělat radost.

Správná podložka pod sedadlo pro každý formát zahradní židle

Pokud chcete zahradní židle vybavit sedáky, nezapomeňte zvážit výšku opěradla. Moderní zahradní židle jsou dnes často vybaveny vysokým opěradlem pro vyšší osoby a polohou pro sezení šetrnou k zádům. Pokud je to případ vašeho modelu, můžete použít podložky s vysokým opěradlem. Zahradní židle, jejichž opěradlo končí v úrovni středu opěradla, lze vybavit polštářky na zahradní židle. Závěs zabudovaný do čalouněného polštáře vám napoví, zda velikost polštáře vyhovuje vašim zahradním židlím.

Najděte si podložky pod židle s vhodnou tloušťkou polstrování

Pokud dáváte přednost měkčímu sezení, doporučujeme použít podložku pod židli se silným polstrováním. Při sezení na tvrdším povrchu se doporučuje nízká podložka. Výchozím bodem pro výběr vhodné tloušťky čalounění může být materiál nábytku. Silné potahy o tloušťce 4 až 8 cm jsou vhodné pro tvrdší sedací nábytek ze dřeva, kovu a plastu. Pokud je sedák vyroben z látky nebo polyratanu, můžete zvolit tenčí sedák o tloušťce přibližně 2 až 4 cm. Některé polštáře s vysokým opěradlem jsou vybaveny přídavným opěrným polštářem pro podporu hlavy. Díky tomu se můžete pohodlně opřít do polohovatelného zahradního křesla a pohodlně se opalovat.

Robustní potah na čalounění zahradních židlí a lavic

Ať už se jedná o polštář na lavičku nebo sedák na zahradní židle: všechny sedáky jsou stále více vystaveny všem povětrnostním vlivům. Když se blíží bouřka, není vždy možné rychle přesunout židle a lavice dovnitř. Polštáře pro zahradní nábytek by proto měly být odolné proti dešti. Toho lze snadno dosáhnout pomocí polyesterového modelu. Syntetické vlákno je vysoce odolné, pružné a rychle schne. Díky vysoké odolnosti proti povětrnostním vlivům má polyesterový potah dlouhou životnost, takže si ho budete užívat dlouho. Vzhledem k tomu, že není nutné ihned kupovat další polštáře na sedadla, můžete ušetřit spoustu peněz. Kromě toho lze polyesterové vložky očistit od nečistot otřením vlhkým hadříkem - ideální, pokud se na kalhoty během večerního grilování stále lepí hlína ze zeleninového záhonu. Potah lavice z polyesteru je také odolný vůči světlu. Díky tomu atraktivní barvy nevyblednou, ale zůstanou dokonale zachovány. Polyesterové polštáře se téměř nemačkají a vypadají atraktivně po dlouhou dobu.

Kupte si potahy na zahradní židle a vyberte si z univerzálních vzorů

V našem internetovém obchodě si můžete zakoupit sedlové podložky, s nimiž můžete ztělesnit svůj osobní outdoorový styl. Ať už jednobarevné v přírodních barvách, nebo v poutavé kostce s jasnými, svěžími jarními barvami: objevte naši rozsáhlou nabídku a vyberte si polštáře na zahradní křesla - zahradní sezóna může definitivně přijít!

Nahoru