3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Rámečky na fotky


Tyto rámečky oživují vzpomínky

Pokoj je plně zařízený, ale při pohledu na stěny a komodu něco chybí! Přesně tak, krásné fotografie nebo rámečky, které dodají osobní atmosféru a umožní vám vždy vidět vzpomínky na skvělé okamžiky. Žádný interiér není dokonalý bez fotografií. V tomto ohledu jsou fotorámečky dekorativním předmětem, který se nachází téměř v každé domácnosti. S výběrem, který je zde k dispozici, lze fotografie nejen chytře uspořádat, ale také účinně chránit. Milovníci fotografií najdou v této kategorii širokou škálu velikostí (např. fotorámeček 50x70), které dokonale dotvoří scénu každého snímku.

Vše v rámečku! Ano, je to možné.

Mnoho lidí používá rámečky na obrazy jako samozřejmost, aniž by se zamysleli nad mnoha možnostmi. Modely, které jsou zde k dispozici, jsou poutavé a lze je použít jako stojící nebo závěsné. K dispozici je také volnost při navrhování formátu (na výšku a na šířku), aby se každý snímek ukázal v tom nejlepším světle. Různé barvy/designy a materiály umožňují přizpůsobit rámy obrazů nábytku. Dřevěné rámy působí přirozeným kouzlem, které vyzařuje domácí teplo. Kdo má rád individuální styl, může si vybrat barevný rám.

Nákup držáku nebo rámu na obraz: Ten je třeba vystavit

Jedná se o rámeček v rámečku, který mnohem více přitahuje pozornost k vlastnímu obrazu. Tohoto efektu je dosaženo optickým zvětšením snímku. Obliba těchto rámečků je vysvětlena i další výhodou: přídavný papír poskytuje fotografii ochranu, protože skleněná deska rámečku nedosedá přímo na povrch snímku. Pokud nechcete jednoduchý fotorámeček, měli byste se při jeho výběru zaměřit zejména na držáky.

Jaké jsou rozměry rámečků na obrazy?

Najdete zde všechny běžné velikosti, které můžete sledovat na první pohled, jakmile se posunete dolů po stránce. Jak velký musí být rám obrazu? Musí odpovídat formátu nebo rozměrům obrázku, takže pokud máte pochybnosti, změřte jej znovu. Pro jistotu si raději kupte rámeček ze dřeva nebo jiného materiálu, který je o něco větší. Příliš malé rámečky by znamenaly, že by se fotografie musely ořezávat, a to nemůže být cílem. Jde o uchování fotografií!

Jedna fotka hezčí než druhá? Kupte si sadu rámečků na obrázky!

Není snadné se rozhodnout, která fotografie by měla viset na zdi? Zejména na dovolené vzniká mnoho krásných snímků, které jsou spojeny s nezapomenutelnými vzpomínkami. I děti, které rostou, dovádějí a experimentují, poskytují stále nové motivy plné radosti ze života. Sada rámečků je ideální pro oživení stěny plné fotografií. Při navrhování kompletní stěny je možné vyprávět příběh a například fotograficky dokumentovat dospívání dětí.

Nákup rámečku na fotografie - Závěr

Je vždy přítomna a nepotřebuje aktualizaci, nanejvýš v podobě nového fotorámečku: ačkoli se většina fotografií nyní posílá a zpracovává digitálně, analogová papírová klasika je stejně oblíbená. Jedině tak lze vysvětlit, proč se digitální fotorámečky nikdy neujaly. Není divu, protože pouze tradiční provedení lze velmi flexibilně zavěsit na zeď nebo postavit do výšky. Není také nic špatného na tom, když občas změníte své fotografie. Naše dřevěné rámy na obrazy jsou přece vyrobeny tak, aby přinášely dlouhotrvající potěšení v každodenním životě.

Nahoru