3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Pergoly a altánky


Stříšky a zástěny: atraktivní řešení pro zahradu a terasu

Abyste si mohli zahradu nebo terasu užívat bez omezení, je nezbytná ochrana před zvědavými pohledy sousedů a před větrem a povětrnostními vlivy. S krytem terasy nebo zahradní zástěnou z této kategorie si pořídíte ideální zahradní doplněk, který vám zpříjemní venkovní prostor. Náš sortiment od společnosti blumfeldt nabízí mnoho řešení, od stylových pergol až po prostorné párty stany, které přispějí k vylepšení vašeho venkovního prostoru jako zástěny soukromí nebo přístřešky.

Účinná ochrana terasy před povětrnostními vlivy a soukromí

Naše řešení zastřešení terasy nebo zahrady jsou univerzální a snadno se přizpůsobí architektonickému stylu a velikosti vašeho domu. S robustními markýzami a přístřešky můžete chránit nejen balkon nebo terasu, ale také vstupní prostor, například jako ochranu před deštěm nad vchodovými dveřmi. V mnoha modelech lze kombinovat markýzy a zástěny pro ochranu soukromí, aby se zabránilo dešti, větru a zvědavým pohledům shora i zdola.

S materiály, které jsou trvanlivé a odolné vůči povětrnostním vlivům, jako je dřevěná zástěna, můžete přirozeně a esteticky doplnit styl interiéru vaší zahrady. Vysoce kvalitní předměty od společnosti blumfeldt můžete kombinovat s hliníkem jako odolným lehkým kovem nebo vysoce kvalitními látkovými potahy a vytvářet tak funkční a jedinečné přístřešky. Kromě klasického čtvercového nebo obdélníkového tvaru najdete také estetické varianty, jako jsou oblouky, které lze kromě ochranné funkce využít k pěstování růží nebo jiných rostlin.

Přehled různých variant moderních střešních krytin

Typ přístřešku, který chcete zakoupit a začlenit do své zahrady, závisí na způsobu jeho využití. Mezi naše nejoblíbenější varianty a produkty patří:

  • Pergola: Tento kompaktní přístřešek je volně umístitelný v zahradě a poskytuje bezpečný úkryt před slunečním zářením a deštěm. Rozměry pergoly jsou poměrně kompaktní a umožňují vytvořit na zahradě atraktivní posezení.
  • Párty stany: pokud se na zahradě pravidelně bavíte s přáteli nebo rodinou, jsou naše stany ideálním ochranným prvkem. Díky svým velkým rozměrům nabízejí prostor pro mnoho lidí a poskytují ideální ochranu před deštěm při oslavách, jídle a společenských setkáních.
  • Altány: Stejně jako u pergoly si i u altánu můžete vybrat kompaktní optickou a sluneční ochranu v atraktivním designu. Pod altánem na zahradě se může schovat jedna nebo více osob a světlo a ochranu před povětrnostními vlivy můžete ovlivnit použitím různých materiálů střechy.
  • Přístřešky a markýzy: Tyto zástěny pro ochranu soukromí na terase nebo balkoně jsou speciálně navrženy tak, aby se daly připevnit k domu. Pro rozšíření obytného prostoru si pořídíte speciální zastřešení, například abyste mohli v létě vycházet ven přímo z kuchyně nebo jídelny.

Koupit zástěny na ochranu soukromí: pohodlně a levně online

Pokud hledáte nové a odolné zastřešení terasy nebo si chcete dopřát více soukromí pomocí zástěny, náš sortiment od společnosti blumfeldt vám nabízí nespočet inspirací. Podrobné informace o každé terasové nebo zahradní zástěně najdete v příslušném článku a my našim zákazníkům rádi poradíme. Díky doplňkům, jako je doprava zdarma a 60denní lhůta na vrácení zboží, vám nabízíme další výhody při nákupu zástěn na ochranu soukromí a při navrhování celé zahradní krajiny. blumfeldt kombinuje kvalitu pro váš venkovní prostor s atraktivními nákupními cenami, které na vás čekají i u našeho zahradního nábytku, krbů a dalších venkovních položek.

Nahoru