3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Zahradní krby


Koupit zahradní krbu od společnosti blumfeldt

Dny jsou příjemně teplé, ale i v létě mohou být večery velmi chladné. To však není důvod k útěku ze zahrady do interiéru. Zahradní krb umožňuje pohodlné posezení na zahradě nebo na terase i při nízkých venkovních teplotách. Nejen během chladnějších letních večerů, ale i v přechodných měsících a dokonce i v zimě poskytuje příjemné teplo. Romantickou atmosféru dokresluje praskající oheň. Terasový krb je k dispozici v mnoha různých provedeních a materiálech.

Venkovní krb - pro delší dny na zahradě

Mnoho milovníků zahrad si chce svůj zelený ráj užívat častěji a déle. Není snad nic příjemnějšího než zakončit den s rodinou nebo přáteli na zahradě nebo večer na terase. Často se však k večeru ochladí. Při nákupu zahradního krbu to není žádný problém. Zahradu nebo terasu tak můžete využívat i během chladnějších podzimních večerů nebo dokonce v zimě, čímž se výrazně prodlouží venkovní sezóna. Poskytuje útulné teplo a zároveň přitahuje pozornost a vytváří krásné akcenty. V internetovém obchodě najdete velký výběr různých kvalitních a dekorativních zahradních krbů v různých provedeních, velikostech a designech. V nabídce je model, který vyhoví každému vkusu.

Jak zahradní krb funguje?

Zahradní krb je cenově výhodnější než sálavé topení, které spotřebovává drahou elektřinu. Navíc nešíří nepříjemné pachy, jako je tomu například u plynových sálavých topidel. Teplo vytváří viditelný krb, který je zároveň vnímán jako útulnější a pohodlnější. Kouř je vypouštěn do ovzduší kouřovodem. Stabilitu a odolnost proti naklonění zajišťují robustní nožičky. Zahradní krby a kamna se vyrábějí z různých materiálů. Modely vyrobené z oceli jsou velmi robustní a obvykle odolné vůči povětrnostním vlivům. Snášejí vysoké teploty. Zahradní kamna se díky své robustnosti snadno udržují. Pokud chcete krb používat po delší přestávce, například po zimě, můžete hrubé nečistoty odstranit ručním kartáčem. K dispozici je také možnost použít kartáč a čisticí prostředek. Zahradní krb můžete chránit krytem.

Bezpečnostní tipy pro používání zahradního krbu

  • Ujistěte se, že zahradní krb používáte na rovném, nehořlavém povrchu
  • Ohniště udržujte v bezpečné vzdálenosti od hořlavých materiálů, jako jsou rostliny, zahradní nábytek a altány s textilními částmi.
  • Zahradní krb nepřeplňujte. Plameny šlehající z komína jsou jasným znamením, že oheň je příliš velký.
  • Když oheň hoří, nenechávejte ho bez dozoru.
  • Pokud je to možné, použijte k hašení místo vody písek.
  • V blízkosti hořícího krbu dávejte pozor na děti a domácí zvířata.
  • Pokud se z jakéhokoli důvodu musíte dotknout horkého zahradního krbu, používejte nehořlavé rukavice.
Nahoru