3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Vybavení koupelny


Tato koupelnová výbava vám zajistí dokonalý start do nového dne

I když je koupelna malá, hraje v každodenním životě velmi důležitou roli. Zde začínáme den, zde se během dne občerstvujeme a zde odpočíváme a připravujeme se na večerní spánek. Příjemná a funkčně vybavená koupelna je základem dobré atmosféry. Zde jsme pro vás připravili atraktivní nabídku funkčního koupelnového nábytku online. Chystá se stěhování, nebo by stará koupelna potřebovala nový lesk? Stačí několik kliknutí a ty správné produkty vám přijdou přímo domů.

Toto koupelnové vybavení je v každodenním životě nepostradatelné

Uvědomujeme si, jak důležité je mít kompletní koupelnovou soupravu jako první, když v koupelně něco chybí nebo není po ruce. Každý, kdo si chce zařídit malou koupelnu, musí vždy dbát na její strukturu: Čím menší místnost, tím by měla být uklizenější. Nástěnné police a koše na prádlo jsou nezbytné pro co nejlepší využití dostupného prostoru a také pro vizuální zdůraznění tepla domova pomocí přírodních materiálů.

Díky flexibilně polohovatelné polici do sprchy nebo do vany máte vše pro osobní hygienu nebo relaxaci na dosah ruky s jedním madlem. Praktická teleskopická tyč umožňuje používat sprchu bez vrtání a bez zaplavení koupelny. Kvalitní nůžky a kartáče jsou nepostradatelným pomocníkem při péči o koupelnu. Věšáky na ručníky patří ke klasice, která by neměla chybět v žádné koupelně.

Vše pro koupelnové doplňky, které vám dělají dobře

Příjemná atmosféra v koupelně vyžaduje kromě mnoha funkčních prvků především teplo. Proto nabízíme prostorově úsporné radiátory, které lze flexibilně integrovat do malých místností. Umyvadla se používají několikrát denně. Pokud jsou na nich patrné známky používání nebo poškození, jejich výměna může celé koupelně dodat nový vzhled.

Nákup koupelnového nábytku online: každý detail je promyšlený

Víko toalety se také používá každý den, a proto je typickou opotřebovanou součástí. Nabízíme pevné záchodové desky s dlouhou životností. Instalace je rychlá díky pohodlným mechanismům. Integrovaný automatický spouštěcí mechanismus v moderních modelech zajišťuje, že již nebude docházet k nadměrnému hluku, když vám záchodové prkénko omylem vypadne z ruky, zejména v noci. Zde se ukazuje, že drobné detaily ve vybavení koupelny mají kvalitativní význam pro každodenní pohodlí.

Funkční koupelnové vybavení koupíte online na několik kliknutí myší

Jedno je jasné: v nepohodlné koupelně se nikdo nebude cítit dobře a rozhodně nezačne den uvolněně. V tomto ohledu je třeba tento výběr nápadů na vybavení považovat za jasnou přidanou hodnotu pro každodenní život. Najdete zde funkční a stylové pomocníky pro každý den, kteří dodají osobitý nádech i té nejmenší koupelně. Nápady na vybavení byly koordinovány našimi odborníky tak, abyste si mohli objednat kompletní vybavení koupelny za nízkou cenu na několik kliknutí. Po dodání je velmi rychlé: sestavíte ho, připevníte nebo přišroubujete a můžete svůj nový koupelnový nábytek používat den co den.

Nahoru