3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Zahradní stoly


Nákup zahradního stolu - pro příjemné hodiny v příjemném počasí

Při navrhování zahrady by neměl chybět zahradní nábytek, jako jsou židle a zahradní stůl. Není nic příjemnějšího než snídat za pěkného počasí na zahradě nebo na terase, popíjet kávu, grilovat s rodinou či přáteli nebo jen strávit několik příjemných hodin v dobré společnosti. Nabídka je obrovská: ať už se jedná o skládací nebo rozkládací stůl, malý nebo velký, kulatý, čtvercový nebo oválný model, zahradní stůl ze dřeva nebo plastu, každý si najde to, co hledá.

Stůl na terasu ve všech variantách

S příchodem jara nebo léta se majitelé zahrad vracejí do svých zahrad, aby si odpočinuli s rodinou nebo přáteli uprostřed krásné přírody a odpočinuli si od každodenního stresu. Když je hezké počasí, je čas posedět venku a užívat si slunečních paprsků. Krásně tvarovaný zahradní stůl nebo stůl na terasu je nezbytný. Obývací pokoj a kuchyň se přesunou do poloviny holého nebe. Modely pro venkovní použití jsou opatřeny vysoce kvalitní povrchovou úpravou. Každý, kdo si chce koupit zahradní stůl, rychle zjistí, jak široký je výběr a kolik různých variant a materiálů existuje:

  • Skládací zahradní stůl: Skládací zahradní stůl je velmi praktický v případě, že na zahradě není tolik členů rodiny, ale často se koná mnoho návštěv nebo oslav. Stůl lze několika jednoduchými kroky rozšířit a zvětšit, aby poskytl dostatek místa pro všechny hosty. Skládací zahradní stoly jsou vhodné také na terasu nebo balkon.
  • Skládací stoly: Skládací zahradní stůl nabízí možnost jej v případě potřeby vyjmout, rychle postavit a poté uložit, aby se ušetřilo místo. Desku stolu lze pomocí kloubu naklonit do svislé polohy. Tyto stoly jsou vhodné zejména pro zahrady, terasy nebo balkony s malým prostorem.
  • Postranní stolky a bistro stolky: tyto dva stolky jsou vhodné pro jednotlivce a páry, které na zahradě jedí zřídka nebo ne ve velkých skupinách. Jsou ideální pro posezení u několika nápojů nebo občerstvení o samotě nebo ve dvojici.
  • Zahradní stůl ze dřeva: Dřevo je jedním z nejoblíbenějších materiálů pro výrobu zahradního nábytku. Stoly jsou stabilní a při dobré péči, například impregnaci, mají dlouhou životnost. Vynikají atraktivním vzhledem a jsou symbolem přirozenosti, útulnosti a nadčasové elegance. Dřevěné stoly působí rustikálním a přírodním dojmem. Doporučuje se stůl pravidelně ošetřovat lazurou, lakem nebo olejem. Při impregnaci dřeva je důležité, abyste se předem zbavili nečistot. Dřevěný stůl jednoduše otřete vlhkým hadříkem nebo, pokud je velmi znečištěný, jemným mýdlovým roztokem. V zimě je nejlepší uložit dřevěné stoly do kůlny. Dobrou volbou jsou také ochranné kryty.
  • Plastový zahradní stůl: Kromě dřeva existují také levné plastové zahradní stoly, které zaujmou svou nízkou hmotností, nadčasovým designem, robustností a snadnou údržbou. Díky své odolnosti vůči povětrnostním vlivům se dokonale hodí pro venkovní použití. Pokud je stůl znečištěný, jednoduše jej otřete vlhkým hadříkem a v případě potřeby jemným čisticím prostředkem. Výhodou je, že stoly nerezaví a nepodléhají povětrnostním vlivům.

Přehled zahradních stolů

Zahradní stůl jako centrum všech setkání je nepostradatelným kusem nábytku uprostřed zelené oázy. Zde jíme, pijeme, odpočíváme a povídáme si. Ať už se jedná o skládací stůl, skládací stůl nebo vysoký barový stůl, pro každou potřebu se najde ten správný model.

Nahoru