3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Žebříky do koupelny


Koupelnový radiátor

Mnoho lidí to pravděpodobně zná: vylezete ze sprchy nebo vany a je vám zima. Ručník také neposkytuje dostatečné teplo. Jinak tomu může být v případě koupelnového radiátoru, který se používá také jako radiátor na ručníky. Koupelna je příjemně teplá a díky praktickému uspořádání trubek lze zavěsit a nahřát ručníky. Koupelna se stane oázou pohody.

Ručníkový radiátor - ohřev ručníků

V posledních letech se koupelna stala místem, které již neslouží pouze k hygieně, ale také k relaxaci. Mnoho lidí si pravidelně dopřává uklidňující koupel, aby vyvážili svůj každodenní stresující život. Ale ani během koupele nechcete myslet na to, jak nepříjemně svěží nebo dokonce studené bude vylézt z vany. Ideálním řešením je věšák na ručníky. Skládá se z mnoha trubek, kterými protéká horká voda. Můžete na něj zavěsit ručníky, aby zůstaly v teple a suchu. Nezáleží na tom, jestli je léto nebo zima, zahřejí se a rychle vyschnou v každém ročním období. Výhodou teplovodních radiátorů ve srovnání s elektrickými radiátory, u nichž vznikají náklady na elektrickou energii, je jejich úsporný provoz.

Koupelnové radiátory - pro příjemné teplo v místnosti

Multifunkční talent zajišťuje dostatečné teplo v místnosti. Kromě dobře vyžehleného ručníku je také přínosem pro tělo po koupeli a sprchování. To vše stylově a prostorově úsporně díky štíhlému designu, který je velmi užitečný nejen v malých koupelnách. Další výhodou je, že ohřívání ručníků zajišťuje vyvážené klima v místnosti a pomáhá předcházet vzniku plísní v koupelně tím, že snižuje kondenzaci vlhkosti. Instalace na zeď nebo zavěšení je snadná díky dodaným držákům a montážnímu materiálu.

Nákup koupelnových radiátorů - na co si dát pozor?

Otopné plochy by měly být harmonicky uspořádány s ostatním vybavením koupelny. Všechny modely bodují z hlediska designu. Je však důležité zajistit, aby se vyzařované teplo nerušeně přenášelo do koupelny a nepřicházelo vniveč. Jedině tak dosáhnete ideálního pocitu pohody. Z hlediska tepelného výkonu je důležité zvolit správnou velikost koupelnového radiátoru. Čím větší je plocha, tím větší je tepelné záření. Výrobci obvykle uvádějí velikost místnosti, pro kterou je model vhodný. To je třeba vzít v úvahu při výběru nástěnného radiátoru, aby poskytoval požadovaný tepelný výkon.

Přehled - Radiátory v koupelně

Moderní koupelnový radiátor dokáže víc než jen předehřát ručníky a zajistit příjemný zážitek ze sprchování nebo koupele. Kromě toho vytváří v místnosti příjemné teplo, které výrazně zvyšuje relaxační účinek. Radiátor v koupelně je zásobován teplou vodou a ohříván tímto způsobem. Ohřívače teplé vody se vyznačují nízkými provozními náklady, které jsou u elektricky poháněných modelů výrazně vyšší, protože energie zde pochází ze zásuvky. Moderní radiátory se vejdou i do velmi malých místností. Harmonicky zapadají do jakéhokoli konceptu místnosti. Pokud si chcete koupit koupelnový radiátor, měli byste věnovat pozornost rozměrům a tepelnému výkonu, který se udává ve wattech.

Nahoru