Infrazářiče

(60)

Moderní infrazářiče s jednoduchým a bezpečným ovládáním

Pokud vás jarní nebo podzimní teploty nelákají k pobytu venku, můžete využít terasu nebo zahradu se sálavým topením. Naše praktické infrazářiče zajistí na terase útulnou atmosféru a příjemné teplo a obohatí váš venkovní zážitek až do nočních hodin. Kromě toho zde najdete sálavé ohřívače pro vaše dítě, ohřívače přebalovacích pultů, které poskytnou vašim nejmenším doma příjemné teplo. blumfeldt nabízí velký výběr.

  • Venkovní topení
  • a také vnitřní topení.

Sálavá topidla a venkovní infrazářiče - příjemné teplo na zahradě

Zahradní ohřívače nebo venkovní infrazářiče jsou vhodným řešením pro soukromou zahradu nebo venkovní prostory vaší gastronomické provozovny. Teplé infračervené světlo během několika sekund vytvoří příjemnou atmosféru a umožní vám během přechodného období sedět ve vašem venkovním prostoru celé hodiny. Infrazářiče můžete používat i v zimě, například pro příjemné posezení na čerstvém vzduchu na terase. Díky různým velikostem a formátům naší nabídky najdete pro svou zahradu to správné terasové nebo sálavé topidlo, které bude vyhovovat vašemu požadovanému komfortu.

Sortiment blumfeldt zahrnuje zahradní a terasová topidla pro bezpečné umístění na podlahu terasy nebo k zavěšení. Jednoduše je připevněte ke stropu místnosti nebo altánu na zahradě jako horní sálavé topení, abyste neztratili žádný prostor. Pro bezpečný provoz sálavých ohřívačů je mnoho modelů vybaveno dálkovým ovládáním, které umožňuje zapínat a vypínat infračervené nebo venkovní sálavé ohřívače pouhým stisknutím tlačítka. Při nákupu sálavého topení se také ujistěte, že máte správnou technologii ovládání, abyste jej mohli zapínat a vypínat přímo u spotřebiče nebo ze vzdálenosti několika metrů.

Plynové sálavé topení blumfeldt - terasové sálavé topení a klasické terasové topení

Sortiment blumfeldt zahrnuje nejen infračervená sálavá topidla. Nabízíme také moderní terasová topidla a elektrické ohřívače pro příjemné noci.

  • Plynové ohřívače na terasu naleznete zde.

Naše plynové radiátory nebo terasová topidla jsou hřejivou alternativou k elektrickým sálavým topidlům a zajišťují příjemné večery i v chladnějších ročních obdobích.

Použijte ohřívač přebalovacího pultu jako sálavý ohřívač pro vaše nejmenší

Příjemné teplo na několik minut nebo hodin je to, co naši zákazníci chtějí, a to nejen venku. Kromě použití na zahradě nebo na terase poskytují naše sálavé ohřívače skvělý komfort pro vaše dítě při spánku, výměně plenek nebo jako infrazářič. Díky bezpečnému a rychlému připevnění k přebalovacímu pultu jsou zářiče této kategorie ideální koupí do prvního dětského pokoje. Jako rodiče si všimnete, jak snadné a bezstresové je přebalování s infračerveným sálavým ohřívačem a jak vaše dítě v chladném období rychleji usíná.

Jednotlivé radiátory je samozřejmě možné vyměnit, aniž by bylo nutné kupovat zcela nové topení. Objevte v této kategorii další příslušenství pro naše značková zařízení, například náhradní dálkový ovladač pro rychlé a flexibilní ovládání. U každé položky naleznete další informace, například o možnostech instalace nebo stabilitě, a to jak u běžných sálavých topidel, tak u infračervených sálavých stropních topidel. Pokud jsou bezpečně namontovány, můžete se těšit z jistoty bezpečného nastavení sálavého topení.

Nákup sálavých topidel u blumfeldt: Obohaťte svůj dům a zahradu za rozumnou cenu

Pokud jde o praktičnost a útulnost vašeho venkovního prostoru, nabízí vám společnost blumfeldt při nákupu online nespočet nápadů na sálavá topidla pro zahradu. Najděte si kvalitní zastřešení, jako jsou pergoly nebo altány, které kromě zavěšení sálavého topení slouží také jako soukromí a ochrana před sluncem. Nebo použijte náš zahradní nábytek a elegantní zahradní dekorace a vytvořte kolem svých reflektorů příjemnou atmosféru. Naše rozmanitá nabídka vám jistě poskytne spoustu inspirace, jak proměnit svou zahradu nebo terasu ve velkou atrakci. Pohodlné podmínky a objednávání bez nákladů na dopravu vás zvou k pohodlnému objednání online!

Nahoru