Stylové a pohodlné: koš na sezení na pláži ve vlastní zahradě

Plážové koše symbolizují jako málokterý jiný kus zahradního nábytku, jak krásné může být trávení času venku! Pokud si chcete užívat každý letní den, ale zároveň potřebujete ochranu před přílišným sluncem a větrem, můžete si pořídit plážový koš a vytvořit si oázu klidu na zahradě nebo na terase. Koš navíc bezpečně chrání před zvědavými pohledy. Klasický design plážového lehátka v baltském stylu odolává zkoušce času již mnoho desetiletí. V naší nabídce najdete elegantní modely vhodné pro jednu nebo dvě osoby. Zjistěte, jaké jsou typické vlastnosti a detaily plážového koše!

Z jakého materiálu jsou vyrobeny?

Ideální je pohodlné sezení z materiálu odolného proti povětrnostním vlivům, který si zachovává svou hodnotu. Velmi vhodná je kombinace dřeva a polyethylenového ratanu. Dřevo je povrchově ošetřeno, takže základní konstrukce je dokonale chráněna proti povětrnostním vlivům. Ratan PE (polyethylenový ratan) je plastový materiál, který je klamně podobný pravému ratanu a je ideální pro venkovní nábytek. Kromě toho je na čalounění a sedáky použita odolná polyesterová tkanina. Uvnitř je zabudována neviditelná fólie, která chrání koš před vlhkostí. Díky tomu je plážové lehátko odolné proti povětrnostním vlivům. V případě velmi nepříznivého počasí, velkého deště nebo pokud nebudete koš delší dobu používat, doporučujeme použít kryt plážového koše. U nás si můžete pořídit obaly na plážové koše, které dokonale padnou na koš a spolehlivě ho ochrání.

Funkce plážového koše

Sedět a ležet lze bez problémů. U koše, který se nazývá celočalouněné sedadlo, lze opěradlo snadno nastavit tak, abyste mohli zaujmout pohodlnou polohu vleže. Opěrky nohou jsou výsuvné. Měkké čalounění a ergonomicky umístěné područky zaručují pohodlí. Skládací stolky po stranách nabízejí prostor pro nápoje, občerstvení a čtení nebo mobilní telefon.

Víkendy strávíte v plážovém lehátku, i dovolená doma s ním získá výjimečnou atmosféru! Pokud jde o polohování, kolečka na spodní straně zajišťují mobilitu. Můžete tak poznat své nové oblíbené místo v zahradě, které vám bude nejlépe vyhovovat. Vizuálně krásné potahové látky jsou příjemným doplňkem. Klasické pruhované nebo kostkované vzory v námořnické modré nebo jiných odstínech se dokonale hodí ke stylu plážového lehátka.

Jak nejlépe pečovat o plážový koš?

Náročnost údržby je nízká. Části z PE ratanu a dřeva lze jednoduše otřít vlhkým hadříkem. Dřevo je třeba občas zušlechtit olejem na dřevo nebo čerstvou lazurou, která zároveň zachovává ochranu proti povětrnostním vlivům. Bílé lakované dřevo lze čistit také vlhkým hadříkem. Nový nátěr je nutný až po mnoha letech. K ochraně venkovního posezení před hrubšími nečistotami použijte další potah na plážové lehátko. Chráněno před prachem a vlhkostí i v zimě! Kryty jsou vybaveny větracími štěrbinami, které zabraňují navlhnutí nebo vzniku plísní. Zapínací pásky zajišťují bezpečné uchycení.

Kupte si košík na plážové posezení online - samozřejmě od společnosti blumfeldt!

V našem internetovém obchodě najdete krásné modely plážových košů, které jsou ideální pro vaši zahradu, ale také pro plážový bar nebo venkovní prostor kavárny či restaurace. Rychlé dodání vám zaručí, že si již brzy budete moci užívat pohodlí plážového lehátka!

Nahoru