Nákup nástěnných hodin: klasika pro stylové vybavení domácnosti

Nástěnné hodiny jsou již po mnoho desetiletí klasickým kusem domácího vybavení. Zobrazení času na chytrém telefonu, který je vždy k dispozici, na tom nic nezměnilo. K zjištění přesného času stačí letmý pohled. V kuchyni mohou být nástěnné hodiny také důležitou praktickou pomůckou při dodržování přesného času vaření.

Kuchyňské hodiny: víc než jen hodinky

Kromě praktického využití mají nástěnné hodiny také dekorativní funkci. Stejně jako obrazy nebo dekorace na stěnách přispívají k lepšímu pocitu z bydlení ve vašich bytech. Důležitý je také atraktivní design. U společnosti blumfeldt si nyní můžete koupit nástěnné hodiny Queensway do obývacího pokoje a kuchyně. Přesvědčí vás špičkovou funkčností i hodnotným designem, který splní vaše vysoké nároky.

Nástěnné hodiny jsou dobrou volbou nejen do domácnosti

Stylové nástěnné hodiny z našeho obchodu jsou vhodné i na jiná místa než do vašeho domu nebo bytu. Patří sem kanceláře a úřady, ale i ordinace lékařů a právníků a podniky veřejného stravování, jako jsou kavárny a restaurace.

Velké nástěnné hodiny ve vintage stylu

Design našich nástěnných hodin je inspirován osobitým vintage stylem s otevřeným designem a římskými číslicemi. Vybírat můžete z modelů o průměru 60 cm, 76 cm a 100 cm. Přesná velikost hodin závisí především na velikosti místnosti.

Průměr 60 cm je vhodný pro malé kuchyně a obývací pokoje. Průměr 76 cm je vhodný pro středně velké místnosti a průměr 100 cm pro velké až velmi velké místnosti. Barvu nástěnných hodin můžete dokonale sladit se svým interiérem. Nástěnné hodiny Queensway se dodávají s rámem v černé, růžově zlaté, zlaté, měděné a bílé barvě.

Hodiny do obývacího pokoje a kuchyně s robustním kovovým rámem

O stabilitu našich nástěnných hodin se nemusíte obávat. Každé hodiny jsou vyrobeny z robustního kovového rámu. Na druhou stranu není tak těžký, aby se při jeho zavěšování očekávaly problémy. Modely o průměru 60 cm mají hmotnost 1,3 kg. Naše nástěnné hodiny o průměru 76 cm váží 2,1 kg. Největší verze o průměru 100 cm váží 3,1 kg.

Přesné a tiché nástěnné hodiny s bateriovým provozem

Všechny nástěnné hodiny z našeho obchodu mají vysoce přesný quartzový strojek s bateriovým provozem. Pokud je baterie AA dostatečně nabitá, můžete se spolehnout na trvale přesné zobrazení času. Další výhoda: Nástěnné hodiny vás neobtěžují neustálým tikáním. Díky tichému provozu jej můžete snadno používat v ložnici nebo v jiných akusticky citlivých prostředích.

Jak čistit nástěnné hodiny Blumfeldt?

Čištění nástěnných hodin Blumfeldt je zcela bezproblémové a je nutné pouze v delších intervalech. Povrch rámu jednoduše otřete vlhkým hadříkem. Pokud chcete vyčistit rám ze všech stran, je nejlepší hodiny vyjmout, vyčistit a poté je znovu zavěsit.

Nahoru