3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Zrcadla


Nástěnné zrcadlo - nezbytná součást krásného domova

Zrcadla se po staletí používají jako dekorativní i funkční předměty. Nabízejí jednoduchý, ale účinný způsob, jak zvětšit a rozjasnit domov. Zároveň vytvářejí iluzi hloubky a prostoru. Vyrábějí se v nesčetných tvarech a variantách, takže se zrcadlo hodí do každé místnosti: od šatny přes koupelnu, obývací pokoj, ložnici až po pracovnu.

Světlejší místnosti díky nástěnným zrcadlům

Strategicky umístěné zrcadlo rozzáří každou místnost. Odráží přirozené světlo z oken nebo lamp, prosvětluje tmavé kouty a rozjasňuje obytný prostor. Dobře umístěné zrcadlo vnese do každé místnosti vzrušení. Díky zrcadlům se místnosti zdají být větší a zajímavější.

Nástěnná zrcadla pro různé místnosti

Zrcadla jsou ideální pro optické zvětšení menších místností, jako jsou chodby nebo ložnice. Velké nástěnné zrcadlo zvětší místnost na dvojnásobek, aniž byste museli stěhovat nábytek nebo malovat stěny. Díky tomu je dokonalým stylovým prvkem, když chcete co nejlépe využít malý prostor.

Zrcadlo s dřevěným rámem jako dekorativní prvek

Zrcadla jsou ideální pro výzdobu místností. Díky svému jedinečnému stylu poskytují zvláštní strukturu. Ať už se jedná o honosný zlatý rám v barokním stylu, tradiční dřevěný rám nebo moderní minimalistický rám: Zrcadla změní celkový dojem v místnosti a dodají jí individuální nádech. V závislosti na požadovaném tvaru a velikosti si každý může vybrat něco, co vyhovuje jeho rozpočtu.

Koupelnové zrcadlo

Vhodně zvolené koupelnové zrcadlo promění místnost z obyčejné mokré místnosti v příjemnou wellness oázu, kde si lidé rádi odpočinou po náročném dni. Dobré koupelnové zrcadlo má nejen praktické funkce, ale také harmonizuje celkový vzhled místnosti. Při výběru je důležitá velikost koupelny. Do menší koupelny se hodí menší zrcadlo, které nepřeplňuje prostor. Pokud je koupelna větší, dodá jí správné proporce velké nástěnné zrcadlo. Bez ohledu na velikost místnosti by zrcadlo mělo být alespoň v 1/3 délky umyvadla. To pomáhá otevřít prostor a vytvořit rovnováhu v koupelně.

Kulaté nástěnné zrcadlo

Dalším důležitým faktorem při výběru zrcadla je styl. Co se nejlépe hodí k ostatnímu vybavení koupelny? Zrcadlo s jedním rámem se hodí k jednoduchým skříňkám a modernímu vybavení. Přináší to nejlepší z ostatních prvků, aniž by jim konkuroval. Kulaté zrcadlo je velmi univerzální a hodí se do každé místnosti.

Nákup zrcadel - nepostradatelná v koupelně, stylová v obývacích pokojích

Zrcadla jsou funkční v koupelně a vzrušující v ostatních místnostech. Jsou to stylové dekorativní prvky, které nikdy nevyjdou z módy. Zrcadla se svými světelnými odrazy opticky rozjasní malé místnosti. Zrcadlo jako nástěnná dekorace vytvoří zajímavý akcent v každé místnosti. V místnostech s malými okny nebo okny orientovanými na sever jsou prakticky nepostradatelné. Pro každý styl interiéru je vhodné zrcadlo.

Chcete si koupit nástěnné zrcadlo? Objevte náš obrovský sortiment!

Nahoru