3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Zahradní lehátka


Koupit zahradní lehátka od společnosti blumfeldt

S příchodem jara se milovníci zahradničení konečně opět postaví na nohy. Přitahuje je pobyt venku, kde mohou intenzivně relaxovat uprostřed přírody. Pokud to cítíte stejně, měli byste si pořídit zahradní lehátko, protože je k tomu ideální. Zavřete na chvíli oči, nechte všední život za sebou a nemyslete na nic. Relaxační lehátko na zahradě významně přispívá k fyzickému i duševnímu uvolnění. Je k dispozici v mnoha provedeních, materiálech a funkcích.

Lehátko - pro relaxaci

S příchodem teplých měsíců zve zahrada k odpočinku. Zahradní lehátko je ideální pro relaxační opalování, čtení knihy nebo polední spánek, abyste si udělali pohodlí a užili si maximální komfort. Na rozdíl od jiného zahradního nábytku, jako je například zahradní židle, nabízí vodorovnou plochu na ležení a mnoho dalších detailů, jako je například:

  • praktický polštář na hlavu a krk
  • Stříška, která chrání před intenzivním slunečním zářením a poskytuje příjemný stín při odpočinku
  • Kolečka pro snadnou přepravu, která dále zvyšují pohodlí

Opěradlo a často i opěrku nohou lze podle potřeby sklopit do požadované polohy. Lehátko poskytuje nádherné chvíle pohody. Pro opalování ve dvou jsou k dispozici moderní dvojitá lehátka s velkou souvislou plochou. Skvělým způsobem relaxace může být houpací lehátko nebo houpací křeslo.

Zahradní lehátko ze dřeva nebo ratanu? - Různé materiály

Různé materiály vytvářejí na zahradních lehátkách různou atmosféru:

  • Dřevěné lehátko: Lehátko ze dřeva, přírodního a vysoce kvalitního materiálu, vytváří útulnou, domáckou, středomořskou a rustikální atmosféru. Zároveň vypadá elegantně. Dřevo je odolné vůči povětrnostním vlivům v závislosti na typu dřeva. Oleje impregnují a chrání dřevěný zahradní nábytek před zašednutím.
  • Hliníkové zahradní lehátko: Výhodou robustních hliníkových lehátek je, že jsou odolná proti povětrnostním vlivům, a mohou tak zůstat na zahradě za každého počasí. Kromě toho nejsou tak těžké, takže taková lehátka z lehkého kovu mají optimální pohyblivost a flexibilitu. Hliníkový zahradní nábytek se velmi snadno udržuje. Pokud si je chcete užívat dlouho, měli byste je pravidelně čistit.
  • Ratanové zahradní lehátko: Obzvláště oblíbená jsou pohodlná lehátka z polyratanu v atraktivním lounge stylu. Vypadají velmi elegantně, poskytují optimální pohodlí a vytvářejí velmi útulnou atmosféru. Jejich vkusný design opticky zvýrazňuje venkovní prostor. Moderní ratanový zahradní nábytek se dnes většinou vyrábí z polyratanu. Jedná se o inovativní síť z polyethylenu, která přesvědčí snadnou údržbou a odolností. Lehátka proto nevyžadují téměř žádnou péči a lze je přikrýt ochranným krytem a ponechat venku po celý rok.

Nákup zahradního lehátka - shrnutí

Ke každé zahradě nebo terase patří zahradní lehátko se stolem a židlemi, ať už k odpočinku nebo opalování. Ti, kteří již takové lehátko mají, se bez něj neobejdou, protože umožňuje rozsáhlou relaxaci. V nabídce najdete to pravé relaxační lehátko pro každého, například klasické kovové nebo dřevěné lehátko, zahradní lehátko z ratanu nebo nerezové oceli. Každý, kdo se rád opaluje, by si měl vybrat lehké hliníkové lehátko. Ani v případě různých variant nezůstala žádná přání nesplněna. Co třeba houpací, polohovací nebo pohodlné dvojkřeslo? Lehátka na kolečkách umožňují umístit lehátko vždy tam, kde se vám to zrovna hodí.

Nahoru