Greenkeeper zavlažovací systém

2 039,00 Kč 2 799,00 Kč (s DPH)
 • 0
 • 24 cm
 • 3 kg
Produktové číslo: 10031357
Greenkeeper zavlažovací systém
2 039,00 Kč 2 799,00 Kč (s DPH)
 • Ihned k dodání. Ihned k dodání.
 • Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní
 • Expresní doručení
 • 14 dní na vrácení
 • Doprava zdarma nad 1 260 Kč Doručení zdarma při platbě kartou nebo bankovním převodem

Základní informace

 • Automatický a jednoduchý zavlažovací systém pro max. 60 hrnkových rostlin

 • Chytré zastoupení během dovolené s četnými možnostmi nastavení na řídící jednotce

 • Individuální nastavitelná frekvence, interval a trvání zavlažování

Popis produktu

Aby balkóny kvetly i po návratu z dovolené: Zavlažovací systém Blumfeldt Greenkeeper. Chytrý zástup během dovolené dokáže zavlažit až do 60 květináčů, zavlažování probíhá automaticky přes řídicí jednotku.

Pomocí řídící jednotky individuálně nastavíte zavlažování během dovolené. Čerpadlo se zapne max. třikrát denně na krátké, 15sekundové osvěžení nebo dlouhé, 10minutové zavlažení. Nezáleží na tom, jak často chcete zalévat: Za interval máte na výběr mezi 1 až 30 dny.

Bohatá sada na zavlažování od společnosti Blumfeldt sestává ze dvou rozdílně hrubých hadic, 31 spojek a 60 kapátek, které umožňují cílený rozvod vody při rychlosti tečení 8 l/min. Díky četným možnostem nastavení a jemné metodě zavlažování se nepromarní ani kapka vody.

Časné vstávání na ranní zalévání během letních veder je již minulostí, stejně jako zalévání balkónových a popínavých rostlin. Jemné a ekologické zavlažování odkapáváním neslouží jen na přerozdělování vody, ale také se může využívat i na hnojení.

Už žádné vlečení konvice a žádné zvadlé květiny: Automatický zavlažovací systém Blumfeldt Greenkeeper uhasí žízeň všem rostlinám a šetří čas i klouby usilovným zahrádkářům.

Vlastnosti

 • Připojení ke zdroji vody není možné
 • Produktové číslo: 10031357

  Rozměry a technické podrobnosti

  • Rozměry balení: cca 24 x 10 x 24 cm (Š x V x H)
  • Rozměry hadice (velké): 7/9 mm x 18 m
  • Rozměry hadice (malé): 4/6 mm x 12 m
  • Hmotnost: cca 3 kg

  Co bylo posláno

  • 1x řídicí jednotka
  • 1x vodní čerpadlo
  • 1x síťový (napájecí) adaptér
  • 1x čtyřcestná spojka
  • 30x třícestná spojka
  • 10x hadicový odkapávač
  • 60x odkapávač
  • 1x hadice (velká)
  • 1x hadice (malá)
  • Návod k použití

  Dodací podmínky

  Ihned k dodání.

  Dodací lhůta: 5 - 7 pracovních dní

  Hodnocení zákazníků
  9 hodnocení
  Hodnocení zákazníků z Češtiny
  Ověřená recenze 20/05/2024

  Zavlažovací systém Blumfeldt je mimořádný. Slouží spolehlivě, je jednoduchý a baterie vydrží v ovladači po nabití nabíječkou několik měsíců zcela funkční. Trubičky je nutné pečlivě zasunout hluboko do konektorů. Na slunci plastová hmota hadičky může změknout a při pohybu se spoj může rozpojit.
  Ve spojení s plastovým sudem na vodu je dovolená s rostlinami na balkónu či terase bez starostí. Fotovoltaický panel nepoužívám.

  Ověřená recenze 17/03/2024

  Vše funguje jak má.

  Ověřená recenze 28/08/2023

  Výborný zavlažovací systém, který používám už několik let a kupuji podruhé na další květiny. Výborný je antisifon díl, který zavzdušní hadičky po skončení zalévání a tak se přeruší tok vody a nevypustí se nádrž i když jsou kytky níž než hladina v nádrži. Hadičky si každý může nastříhat, jak potřebuje, jen jedna nevýhoda je, že jsou bužírkové, takže tenké, a je třeba si dát pozor, aby se nepřehnuly a nepřestala proudit voda. Ale jinak nastavování funguje dobře. Skvělý výrobek.

  Ověřená recenze 27/07/2021

  Koupil jsem na chalupu na zalévání zeleniny během týdne.Vodu bere z IBC kontejneru,napájení jsem udělal ze staré autobaterie.Takže to mám nezávislé na el.síti a navíc mně vyhovuje,že je to nezávislé na tlakové vodě.Další výhodou je,že to zalévá pouze rostliny a ne plevel okolo. Koupil jsem už i druhé balení na zahradu u domu,kvůli praktičnosti.

  Názory zákazníků z jiných zemí
  Ověřená recenze 12/05/2024

  This is my 3rd purchase of the Greenkeeper, its by far the best option on the market for drip irrigation without a mains water supply.
  The battery lasts several weeks at 10 mins per day and waters my polytunnel all year. The pump deals with debris and waste water perfectly.
  As with all electronics the battery does wane over time but it is easy to replace and upgrade with minimal skill once the warranty runs out.
  The only downside is that the parts are not UK standard, and while it comes with a generous supply of drippers and pipe, we have lost a few and they are hard to replace.

  Toto je můj třetí nákup Greenkeepera, je to zdaleka nejlepší volba na trhu pro kapkovou závlahu bez přívodu vody z vodovodu. Baterie vydrží několik týdnů při 10 minutách denně a zalévá můj polytunel po celý rok. Čerpadlo si perfektně poradí s nečistotami a odpadní vodou. Stejně jako u veškeré elektroniky se baterie časem vybije, ale po vypršení záruky ji lze snadno vyměnit a upgradovat s minimálními dovednostmi. Jedinou nevýhodou je, že díly nejsou standardem ve Spojeném království, a přestože je dodáván s velkorysou zásobou kapačů a potrubí, několik jsme ztratili a je těžké je nahradit.

  Ověřená recenze 05/10/2023

  Sehr gutes System. Auch der Kundenservice ist top

  Velmi dobrý systém. Zákaznický servis je také skvělý

  Ověřená recenze 20/11/2022

  Top Bewässerungssystem. War heuer das 2. Jahr in Betrieb. Flexibel einsetzbar, durch individuellen Zuschnitt der Schlauchteile. Ausreichend Zubehör. Leistungsstarke Pumpe. Sehr guter Intervallsteuerung am Computer. Damit ist Gießen den ganzen Sommer kein Thema mehr.

  Špičkový zavlažovací systém. Byl letos 2. rok v provozu. Flexibilní použití díky individuálnímu řezání částí hadice. Dostatečné příslušenství. Výkonné čerpadlo. Velmi dobré ovládání intervalů na počítači. To znamená, že casting již není problém po celé léto.

  Ověřená recenze 04/11/2020

  Wonderful piece of kit, the self contained battery seems to last ages in my 6 x 4 Greenhouse, the irrigation system is not a drip feed so only needs the pump on for a very short time per session, I found 15seconds three times a day to be sufficient.

  Úžasný kus sady, zdá se, že samostatná baterie vydrží věky v mém skleníku 6 x 4, zavlažovací systém není kapací, takže čerpadlo potřebuje zapnuté jen velmi krátkou dobu na sezení, našel jsem 15 sekund třikrát denně být dostačující.

  Ověřená recenze 12/04/2020

  Excellent product purchased for my balcony with twenty plants. It looks good and long lasting, the solar panel is larger than I expected 8W / 12V. Purchased at the end of March 2020 at a price of 49.99 €, it is worth all the money spent. Advice

  Vynikající produkt zakoupený na můj balkon s dvaceti rostlinami. Vypadá dobře a dlouho vydrží, solární panel je větší než jsem čekal 8W / 12V. Zakoupeno na konci března 2020 za cenu 49,99 €, stojí za všechny vynaložené peníze. Rada