3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Možnosti platby

Zde zodpovíme nejdůležitější otázky týkající se
různých možností platby na stránce www.blumfeldt.cz.

Nabízené možnosti platby:
  • Bankovní převod

Za nákup na našem e-shopu můžete zaplatit:

- převodem
- prostřednictvím účtu PayPal
- kreditní kartou (Adyen)

Způsob platby si volíte během potvrzení nákupu v kroku 2, Možnosti platby.

Při využití této možnosti vyplňte příkaz s těmito údaji:

Název banky: UniCredit Bank
Číslo účtu: 2108316110
Kód banky: 2700
IBAN: CZ9327000000002108316110
BIC: BACXCZPP

Jako variabilní symbol uveďte prosím číslo vaší objednávky. V opačném případě může dojít ke zpoždění při párování plateb s objednávkou. Při platbě převodem posíláme zboží až po obdržení platby. Proto může trvat doručení při platbě převodem o jeden či dva dny déle než obvykle.

Při platbě kreditní kartou zadáváte údaje z vaší karty (číslo karty, CVC kód a platnost) našemu důvěryhodnému partnerovi, adyen.com. Ten platbu zpracuje a zajistí převod prostředků od vás k nám. Díky tomu nemáme v žádném bodě přístup k citlivým datům a transakce je bezpečná. Adyen využívají i společnosti jako Booking, Spotify či Microsoft.

Pokud máte účet PayPal, můžete platit pomocí vašeho PayPal účtu. Případně se můžete přihlásit na Paypal jako host a platit pomocí kreditní karty nebo inkasa z vašeho bankovního účtu. Další informace o službě PayPal naleznete na adrese www.paypal.com

Denně zaznamenáváme všechny příchozí platby a uvolňujeme zaplacené objednávky na přepravu. Odeslání objednávky se uskuteční obvykle v pracovní den po rezervaci platby. Při platbě bankovním převodem se musí brát v úvahu delší trvání při zpracování.

Upozorňujeme, že při některých způsobech platby nelze platbu okamžitě přiřadit. Odeslání se obvykle uskuteční v pracovní den po přiřazení platby. Stav přiřazení platby si můžete prohlédnout ve svém zákaznickém kontě.

Při nákupu si vždy zkontrolujte, zda je zboží k dispozici. Pokud stav dostupnosti uveden na položce není „Skladem“, je nedostatek zásob a dodávka může být zablokována. V takovém případě od nás dostanete e-mail s informací o dostupnosti nebo možnými alternativními produkty, které by mohly splňovat co hledáte.

Zkontrolujte údaje sledování své zásilky ve svém zákaznickém účtu nebo v e-mailu s potvrzením o doručení. Zásilka je pravděpodobně stále na cestě k vám.

Nahoru