Rotační gril na zahradu: moderní, praktický a všestranný!

Ramenní gril je skvělou alternativou k běžnému stojanovému grilu. Vzrušující vzhled je doplněn několika funkcemi: ramenní gril s ohniskovou miskou je příjemným zdrojem tepla a je samozřejmě vhodný ke grilování. Kromě toho lze konvici zavěsit na trojnožku rožně, takže je ideální i pro přípravu guláše, dušeného masa, polévek nebo svařeného vína. Ať už v létě nebo v zimě, takové grilování je vždy obohacením!

Sortiment ramenních grilů u společnosti blumfeldt

V naší nabídce naleznete grily v různých provedeních. U všech modelů je zaručeno vynikající zpracování, takže gril vždy zaručuje bezpečnou manipulaci. Pokud si chcete koupit gril na rožni, můžete se předem informovat o různých provedeních. V závislosti na prostoru, který je na zahradě nebo terase k dispozici, nabízíme menší ohnivé mísy a velkorysejší ramenní grily. S ramenním grilem z nerezové oceli je zaručeno neomezené potěšení z grilování v každém případě - v malé skupině i na grilovací párty s mnoha přáteli.

Ohniště , které je dodáváno s každým rožněm, slouží jako nádoba na dřevěné uhlí nebo grilovací brikety. Když je hlad ukojen, můžete misku použít jako budoucí ohniště . Hra plamenů je zajímavá v každém ročním období. Oheň navíc za chladnějších nocí příjemně zahřeje. Model Rosario je ideální pro obohacení vašeho oblíbeného grilu o nové aspekty. Gril zaujme svým stabilním stojanem. Ocelová deska stolu nabízí také prostor pro uložení horkých nápojů.

Za pozornost stojí také praktické ramenní mřížky Turion a Delion. Spolehlivou manipulaci zajišťuje robustní lanový kladkostroj. Tím se úspěšně vyhnete riziku popálení. Grilovací rošt lze snadno otáčet a vzdálenost od žhavých uhlíků lze měnit podle potřeby. Dokonalé výsledky grilování jsou zaručeny! Zvláštním detailem obou modelů je praktická dřevěná police. Boční úchyty pro přenášení umožňují snadné přemístění.

Třínohý ramenní gril pro grilování a další účely

Milovníci grilování milují ramenní grily! U grilu Arco Trino vás už samotný design přiměje strávit dlouhé a nádherné grilovací večery. Ohnivá mísa je vyrobena ze silného ocelového plechu, vysoké teploty nejsou problémem, jako každý gril Blumfeldt, rožeň s ohnivou mísou zvládne vše. Černý ohnivzdorný lak je viditelný na míse, ale také na trojnožce. Rustikální vzhled grilu se skvěle hodí na zahradu nebo na prostornou terasu. Na stativ lze zavěsit rychlovarnou konvici a praktickou funkcí je výškové nastavení.

Nákup ramenního grilu: Servis a kvalita u společnosti blumfeldt

Zajišťujeme vysokou kvalitu všech našich výrobků. Nabízíme také široký výběr grilů v různých provedeních. Ať už se jedná o klasický gril na dřevěné uhlí, moderní plynový nebo elektrický gril, nebo o rustikální podlahovou variantu s možností otáčení: Blumfeldt vám dodá zboží přesně na požadovanou adresu: najděte si svůj individuální gril a užijte si kulinářský zážitek. S praktickým otočným grilem z nerezové oceli může grilovací zábava začít!

Nahoru