3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Nákup párty stanu od společnosti Blumfeldt

Pro večírek pod širým nebem potřebujete vhodné místo, protože i když může být v jednu chvíli příjemné teplo, o chvíli později může přijít déšť nebo dokonce bouřka. Suché a teplé počasí není v našich zeměpisných šířkách zaručeno. Ideální volbou je párty stan. Díky mnoha různým velikostem je zde dostatek místa pro všechny hosty, aniž by jim byla zima nebo byli mokří. Co například párty stan o rozměrech 4x6 metrů? Díky stanu může oslava nerušeně pokračovat i za deště.

Zahradní stan poskytuje suchý a pohodlný úkryt

Chcete zabránit tomu, aby vaše oslava skončila fiaskem? Pak byste si měli koupit párty stan. Vy i vaši hosté budete sedět v suchu a můžete vytvořit příjemnou atmosféru. Ať už se jedná o grilování, zahradní párty, narozeniny, svatbu, křtiny, biřmování nebo firemní večírek, zahradní stany udělají dojem na každé párty bez ohledu na počasí, protože vypadají přátelsky a přívětivě. Z hlediska materiálů se rozlišuje mezi PE nebo PVC. Stany, které jsou vybaveny nepromokavou PVC plachtou, jsou velmi robustní a odolné vůči povětrnostním vlivům. Ohnivzdorné modely jsou ideální i v zimě, pokud se uvnitř používá sálavé vytápění. Všechny stany jsou vybaveny okny. Pevné kovové vzpěry zajišťují bezpečnou polohu a držení. Pokud si chcete koupit stan, neměli byste dělat kompromisy v kvalitě, protože pokud je vyroben z kvalitních materiálů a pečlivě zpracován, můžete ho používat dlouhá léta jako přístřešek .

Dostupné v různých velikostech

Dostupná v různých velikostech Vyberte si vhodný model podle počtu hostů a dostupných rozměrů. V nabídce najdete menší párty stan o rozměrech 3x6 nebo 4x6 metrů. Vedle něj se nachází středně velký párty stan o rozměrech 4x8 metrů. Modely o rozměrech 6x12 metrů jsou vhodné pro velký počet hostů. Pro každou příležitost je vhodný zahradní stan. K dispozici jsou i další velikosti výše a níže. Stan by měl být dostatečně velký pro zamýšlené použití. Večírky se často ukáží být větší, než se plánovalo. Proto doporučujeme zvolit přístřešek o jednu velikost větší. Zpravidla počítejte s plochou přibližně 0,5 m² pro stojící osobu a přibližně 1 m² pro sedící osobu.

Přehled párty stanů

Ať už se jedná o zahradní párty v malé skupině nebo o večírek s mnoha hosty, díky různým velikostem je k dispozici vhodný stan pro každou potřebu a nespočet příležitostí. Na večírku se také nemusíte obávat počasí. Když svítí ostré slunce, jste vy i vaši hosté chráněni před úpalem a úžehem, a když prší, sedíte v suchu. Čerstvý vzduch lze snadno a rychle přivádět otevřením jednotlivých stěnových prvků. Před nákupem si zjistěte, kolik místa je k dispozici. Zohledněte také případné překážky, jako jsou keře nebo živé ploty. Kromě prostoru, který je k dispozici, je třeba vzít v úvahu také příležitost a počet hostů. Do dostatečně velkého stanu se snadno vejdou.

Nahoru