3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Obydlí pro malá zvířátka


Nákup domku pro zvířata: domek pro ptáky, domek pro netopýry, domek pro ježky a další

Druhově bohatá zahrada je krásná a živá. Pokud chcete přilákat naše opeřené, bzučící, skákající nebo šplhající přátele, jsou domečky pro zvířata dobrým nápadem. V obchodě Blumfeldt najdete vhodný domeček pro ptáky, hmyz, veverky, ježky a netopýry. Jsou zde krmítka, místa na spaní a boudy. Domky pro zvířata z naší nabídky jsou vyrobeny z neošetřeného přírodního dřeva, přizpůsobené zvláštním potřebám jednotlivých druhů a krásně navržené.

Ptačí budka pro dutinová a (polo)dutinová hnízda

Naši opeření přátelé potěší svým zpěvem a jsou prostě krásní na pohled. Na Blumfeldtu najdete hnízdní budky pro dutinová hnízda, jako jsou sýkory, špačci a žluny, a také pro (polo)dutinová hnízda, jako jsou kavky a brhlíci. Aby bylo možné poskytnout vhodnou hnízdní podporu co největšímu počtu druhů, je dobré pořídit hnízdní budky pro tyto dva typy hnízdění společně.

Na první pohled je lze od sebe odlišit. Dutinoví chovatelé chtějí, aby vstupní a výstupní otvory byly co nejmenší, zatímco polodutinoví chovatelé dávají přednost poněkud otevřenějšímu vstupu do domu. Obě verze jsou vybaveny praktickými pomůckami pro zavěšení. Kromě toho si můžete vybrat mezi variantami se špičatou a plochou střechou.

V chladném období jsou krmítka pro ptáky ideální pro shromažďování malých ptáčků na zahradě. Nabízíme krmítka k zavěšení na strom nebo na stěnu domu a také krmítka se stojanem k umístění na zem.

Hmyzí hotel pro včely, motýly, brouky atd

Hmyz hraje v přírodně koncipované zahradě důležitou roli. Slouží jako potrava pro ptáky, opyluje kvetoucí rostliny a často je na ni krásný pohled. Jen si vzpomeňte na motýly. V neposlední řadě jsou některé druhy hmyzu mistry biologické ochrany proti škůdcům.

S hmyzím hotelem z naší nabídky můžete svou zahradu zatraktivnit pro včely, motýly, brouky a další užitečný hmyz. Hmyzí hotely jsou vhodné jako hnízdiště, útočiště a zimoviště pro řadu druhů. To je zajištěno rozdělením do různých strukturovaných komor. V jistém smyslu jsou to apartmány hmyzího hotelu.

Ježek jako všestranná nabídka pro pichlavé přátele

S domky pro ježky z našeho obchodu získáte všestrannou nabídku pro naše pichlavé kamarády. Ježci je mohou využívat po celý rok k úkrytu, krmení a spaní. Jako chráněná hnízdiště jsou vhodné také ježčí budky vybavené listím, slámou nebo dřevitou vlnou. Dvoukomorová konstrukce zajišťuje ježkům dobrou ochranu před kočkami, liškami a dalšími potenciálními nepřáteli v jejich domě.

Krmítko pro veverky

Veverky jsou považovány za obzvláště chytré, pokud jde o ukládání zásob na zimu. Ve skutečnosti však tito červení obyvatelé stromů nezřídka zapomínají, kde mají uloženou potravu. Krmítko pro veverky představuje lék. I během chudšího letního období tato hbitá zvířata ráda přijímají další potravu. Krmítko je vybaveno vodotěsným uzávěrem a větracími otvory, takže krmivo v něm zůstane dlouho čerstvé. Sedací plošiny umožňují veverkám pohodlný přístup k potravě.

Netopýří budka pro netopýry

Naše budky pro netopýry s ochranou proti průvanu slouží netopýrům jako úkryt, pomůcka k hnízdění a místo k přezimování. Přístupová štěrbina je široká pouze 2 cm a slouží jako spolehlivá ochrana před predátory. Díky přistávacímu zařízení se netopýři mohou velmi snadno přiblížit a vzlétnout.

Nahoru