3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Koupě zahradních figurek od společnosti blumfeldt

Zútulnění vlastní zahrady je klíčem k tomu, abyste se při odpočinku v zelené oáze cítili opravdu příjemně a vytvořili útulnou atmosféru. Proto nesmí chybět odpovídající zahradní dekorace . Zahradní figurky jsou dobrou volbou. Vytvářejí individuální akcenty, dodávají zahradě výjimečnou auru a vytvářejí útulnou atmosféru. Kamenné figurky vypadají mimořádně vznešeně a kvalitně. Níže je vysvětleno, jaké materiály se používají a na co je třeba při péči o figurky pamatovat.

Různé sochy pro zahradu

Zahradní figurky jsou k dispozici v různých typech, tvarech a barvách a jsou vyrobeny z různých materiálů. Každý se může rozhodnout pro svůj individuální styl a vyzdobit a zkrášlit si zahradu zcela podle svých představ. Zpočátku lidé ještě vyráběli figurky a sošky ze zvířecích materiálů, později z kamene, hlíny nebo jiných přírodních materiálů. V dnešní době jsou to často kamenné postavy. Sklolaminát je velmi oblíbený materiál. Vytvořte specifické akcenty osvětlením sochy solárním nebo LED světlem, umístěte menší postavy vedle květináčů s pěknými rostlinami nebo si zpříjemněte vchod či předzahrádku.

Každý si najde ty správné postavy

Pokud si chcete koupit zahradní sochy, v internetovém obchodě najdete dobrý výběr: co třeba zahradní sochu Siddhárty, která do zahrady vnese rozjímání a klid Dálného východu? Další zajímavostí je socha Ceres, která potěší svým ženským půvabem a ladností. Zahradní sochy nabízejí příležitost vyjádřit váš postoj k životu, váš vlastní postoj a vašeho ducha. Pěkné ozdoby jsou také velmi dekorativní a v zahradě jsou nádherným lákadlem pro oči. Mohou například zářit mezi zelenými listy.

Co je třeba mít na paměti při péči o zahradní figurky?

Především je důležité koupit figurky a sošky, jejichž materiály jsou vhodné pro venkovní použití. Proto se mnoho zahradních soch vyrábí především z pevného a odolného kamene. Materiál odolný vůči povětrnostním vlivům se lehce čistí. Zejména během vlhké zimy se na nich rády usazují řasy a mechy. Kámen lze čistit teplou mýdlovou vodou a houbou. Elegantní koule jsou vyrobeny z odolné nerezové oceli, takže jsou optimálně chráněny proti vysokým i nízkým teplotám. Pro většinu materiálů, jako je přírodní kámen, jsou vhodné čisticí prostředky dostupné v dobře zásobených obchodech pro kutily. Figurky z litého kamene lze obecně čistit stejným čisticím prostředkem jako zahradní nábytek plast.

Přehled zahradních stolů

Abyste si volný čas na zahradě opravdu zútulnili, nemůžete udělat chybu s vkusnými dekorativními předměty. Měli byste si koupit sochy. Vytvářejí akcenty, vizuálně zvýrazňují zelenou oázu klidu a dotvářejí ji. To dodá vaší zahradě individuální charakter. Design zahrady hraje důležitou roli při výběru postav. Například Buddha se velmi dobře hodí do asijského prostředí se štěrkovými záhony a topiary. Globusy jsou naopak správnou volbou do moderních zahrad. Měli byste si koupit zahradní sochy, které se hodí do vašeho ráje, abyste vytvořili ucelený a harmonický celkový obraz. Použitý materiál určuje životnost a nároky na údržbu. Figurky vyrobené například z kamene jsou odolné vůči povětrnostním vlivům.

Nahoru