3 letá záruka 14 dní na vrácení zboží

Hollywoodské houpačky: jemné houpání do osobního ráje dobré nálady

Hollywoodské houpačky jsou ztělesněním příjemné venkovní relaxace. Čas odpočinout si od stresujícího každodenního života, jemné pohupování, které vám vykouzlí úsměv na duši, vlahý vánek - jen pomyšlení na něj vás rozveselí. Je vlastně zvláštní, že tento kus zahradního nábytku upadl na tak dlouhou dobu v zapomnění. Nyní se opět vrátil a získal své místo v zahradě, na terase nebo na balkoně. Moderní estetika designu dává vzpomenout na zářivě barevné a jednoduché první modely. Ergonomicky tvarované sklápěcí plochy, nastavitelné opěrky zad a nohou nebo individuálně polstrovaná sedadla jsou z hlediska pohodlí a funkčnosti mnohem přesvědčivější. Každá houpačka Blumfeldt Hollywood je malým rájem pohody - oázou útočiště, kde si můžete odpočinout a načerpat nové síly.

Materiály rámu: ocel "Eternal" nebo hollywoodské houpací dřevo

Pokud uvažujete o koupi hollywoodské houpačky, doporučujeme vám nejprve vybrat si oblíbený materiál rámu. Společnost Blumfeldt nabízí hollywoodské houpačky z práškově lakovaných ocelových trubek nebo z modřínového dřeva odolného proti povětrnostním vlivům. Trubková ocel umožňuje působivé, ale jemné ohyby, úspěšně odolává všem povětrnostním podmínkám a vyžaduje jen minimální údržbu, takže vydrží doslova "věčně". Dřevěná houpačka vypadá přirozeněji a autentičtěji. Společnost Blumfeldt používá tvrdé, masivní modřínové dřevo, které je ošetřeno ochranným mořidlem. Pravé dřevo pracuje - a časem mění barvu nebo se v něm objevují drobné praskliny. Tyto změny nemají vliv na funkci nebo stabilitu, ale spíše zdůrazňují jedinečný charakter zahradní houpačky. Ochranný nátěr by se měl pravidelně obnovovat.

Houpačky z těžkých kovů a lehké tkaniny

Rozměry houpačky Hollywood se mohou mírně lišit v závislosti na modelu. Ideální umístění je na úrovni terénu s dostatečným prostorem pro pohyb houpačky a na místě, kde houpačka nepřekáží, například při sekání trávníku. Hollywoodské houpačky od společnosti Blumfeldt váží minimálně 45 kilogramů, a proto jsou schopny odolat nárazům větru. Maximální nosnost by neměla být pokud možno překročena, aby nedošlo k dlouhodobému poškození. Modely se souvislou a/nebo velmi širokou lehací plochou jsou potaženy polyesterovou tkaninou odolnou proti roztržení a šetrnou k pokožce, která má tu fantastickou vlastnost, že se ani při vysokých teplotách rychle nezahřívá. Polyratan se používá například ve variantách se dvěma samostatně zavěšenými sedadly a kombinuje atraktivní vzhled s funkčností odolnou proti povětrnostním vlivům.

Zahradní houpačka se stříškou a polštáři: Dobře chráněné a měkce polstrované

Hollywoodská houpačka s funkcí polohování je ideální pro čtení nebo klidné podřimování - pouze houpačka se stříškou je hollywoodská houpačka. Vodoodpudivý polyester zde naplno ukazuje svůj potenciál: materiál poskytuje uklidňující stín, filtruje škodlivé UV záření a díky speciální povrchové úpravě neztrácí barvu. Polštáře na každé hollywoodské houpačce poskytují dostatek útulnosti. Čalounění je vyrobeno na míru, se stupněm tvrdosti odpovídajícím modelu. Lehké znečištění lze snadno odstranit.

Koupit Hollywood Swing od společnosti blumfeldt

Chcete si pořídit hollywoodskou houpačku, která nabízí ještě větší pohodlí, dokonce skutečný luxus? Opět žádný problém! Modely ve stylu budoáru spojují klidnou relaxaci na čerstvém vzduchu s intimitou chráněného soukromí. Závěsy na smyčkách odolné proti povětrnostním vlivům na přední a zadní straně houpací lavice lze v případě potřeby stáhnout, aby se zabránilo zvědavým pohledům. Luxusní houpačka blumfeldt Hollywood okouzlí stylem moderního potěšení z procházky - nebo se ukáže jako ideální místo pro nerušený spánek. Po dobrých sto letech od svého vynálezu hollywoodská houpačka opět vyzařuje idylické kouzlo optimismu. I vy jí můžete podlehnout.

Nahoru